![]() |
BMW M3 E36 cu UNICHIP
4 Attachment(s)
MAsina era stock cu exceptia unor evacuari nesimtite pe 110 mm x 2 evident fara nici un rost. Mai tarziu proprietarul le-a schimbat cu cele originale.
|
Re: BMW M3 E36 cu UNICHIP
Cati cai a scos?:)
|
Re: BMW M3 E36 cu UNICHIP
I-am pus si testele dyno.
|
Re: BMW M3 E36 cu UNICHIP
Quote:
|
Re: BMW M3 E36 cu UNICHIP
normal ca trage mult mai bine cu evacuarea de serie cand tu i-ai pus pe 110mm la un motor aspirat :lol: :lol: :lol: + ca evacuarea de m e foarte studiata din fabrica pt performante
|
Re: BMW M3 E36 cu UNICHIP
de unde e scaderea aia de putere pe la 3000 rpm ? de la evacuare ?
|
Re: BMW M3 E36 cu UNICHIP
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:16. |
- Copyright 2026 4Tuning