Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere.html)
-   -   vand intercooler (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere/42136-vand-intercooler.html)

steff22cm 24-05-07 22:03

vand intercooler
 
este in stare perfecta, nu am poze momentan si provine de la un fiat coupe 20v turbo. pret 300 roni
id cristibucuresti69

corraptor_evo 25-05-07 09:38

Re: vand intercooler
 
Indiferent daca pui sau nu poze, masoara si spune caracteristicile (nu toata lumea stie ce fel de IC are Fiat Coupe, dar poate unora li se potriveste):
- diametrul de intrare/iesire
- orientarile tevilor (lateral, lateral-sus, spre motor, unul asa si celalat altfel etc) - s-ar vedea din foto.
- lungime-latime-inaltime (partea activa!)
- material (aluminiu-tabla, aluminiu turnat, aluminiu cu plastic, inox etc)

steff22cm 25-05-07 10:52

Re: vand intercooler
 
ai dreptate, dar nu sunt de meserie si ......o sa incerc sa iau masurile


All times are GMT +2. The time now is 04:47.

- Copyright 2026 4Tuning