Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

Fast_wheels 24-05-07 15:15

Ramnicu Sarat
 
4 Attachment(s)
Cei din Ramnic sa se prezinte aici, stabilim si noi locuri de intalnire,un showoff 2,3 etc.Sa vedem cu ce sa ne mai laudam.Incep eu: "Bestia mea"
Intrebari...si va raspund cu mare placere...(fara secrete)

dj_poznasu 24-05-07 19:37

Re: Ramnicu Sarat
 
dap e o idee ff buna sa ne intalnim intr-un loc stabilit de mai multi pasionati de masini..:D si imi place bestia ta...sunt putine modificari la ea dar sunt de efect;)

Fast_wheels 24-05-07 19:41

Re: Ramnicu Sarat
 
4 Attachment(s)
Haide-ti cu tupeu....mai arata-ti si voi ce bestii posedati.Si vreau sa va prezint si "frumoasa" mea.K sa fie Frumoasa si Bestia.Frumoasa urmeaza sa ajunga k in ultima poza.:D

dj_poznasu 24-05-07 22:29

Re: Ramnicu Sarat
 
am sa pun si eu poze cu cele 2 tancuri ale mele:D...in maxim 2 zile:D ;)

WGF 24-05-07 22:54

Re: Ramnicu Sarat
 
4 Attachment(s)
uitati niste poze si cu a mea................doar c o skosesem din service

Fast_wheels 24-05-07 23:18

Re: Ramnicu Sarat
 
Ceva imbunatatiri pe la ele aveti ??
Ultima mea achizitie BLITZURI :D

s3bas71ans 25-05-07 18:33

Re: Ramnicu Sarat
 
6 Attachment(s)
Sebu meu akum un an cand am luat permisul!!! Akum zace in garaj!!

s3bas71ans 25-05-07 18:35

Re: Ramnicu Sarat
 
Scuze pt proiectoarele sparte dar taicamiu cand o prindea ii spargea proiectoarele pe la tara si mai ales prelungirile!!! asa ca nu am mai luat altele!! Urma sa pun niste blitzuri pe ea si o alarma ca la rutier sa fac misto de aia din oras!!! Mai pun niste poze cu masinile cu care umblu eu mai mereu!! A si am pus vara trecuta pe ea toata folie si am dato jos Poze cum era se poate observa in prima poza seara avand numai pe laterale din spate si parasolarul de pe fata!!! Full arata mult mai misto dar deja ma luasera la ochii cu muzica!! :))) Nika si Popescu

s3bas71ans 25-05-07 18:41

Re: Ramnicu Sarat
 
3 Attachment(s)
Skoda e a lui fratemiu o iau cand o prind renaultul mai mereu cu el in oras si tico mai lucram pe el!!!Cine e din oras ma mai vazut si in dacia rosie SIR tot taxiu !!!

s3bas71ans 25-05-07 19:08

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
Folia pe spate full si parasolarul,scuze dar abia kum am gasit poza asta!!!

Fast_wheels 28-05-07 13:54

Re: Ramnicu Sarat
 
Poznasule ai promis nishte poze cu tancurile tale :P.Eu acum trebuie sa bag si filmarea cu blitzurile .Bafta pe curand.....la o intalnire ceva de genu

WGF 28-05-07 15:41

Re: Ramnicu Sarat
 
@fast wheels-is criminale blitzurile...............prea tare frate
bogdane...........masina ta e klumea..........imi place...dar parerea mea e k ar da mult mai bn fara GTi-urile alea d akolo....hai k poate ne vedem diseara!!!

s3bas71ans 28-05-07 18:08

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by WGF (Post 922062)
@fast wheels-is criminale blitzurile...............prea tare frate
bogdane...........masina ta e klumea..........imi place...dar parerea mea e k ar da mult mai bn fara GTi-urile alea d akolo....hai k poate ne vedem diseara!!!

Care GTI-uri!!!! Eu mi-am facut masina cum imi place mie fara sa imi zica unu altul cum da bine sau nu!!!Fara suparare!!! Si asa akum zace in garaj!!!

Fast_wheels 28-05-07 23:51

Re: Ramnicu Sarat
 
Sebastianee.....daca nu ma insel u ai prelungiri pe spate de fatza ?? La dacie.Te-am vazut azi prin oras...te cunosc asa din vedere....hy bafta si inainte la o intalnire.

s3bas71ans 29-05-07 08:00

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 922918)
Sebastianee.....daca nu ma insel u ai prelungiri pe spate de fatza ?? La dacie.Te-am vazut azi prin oras...te cunosc asa din vedere....hy bafta si inainte la o intalnire.

Cred ca nu vezi bine!!!Cum sa imi pun prelungire de fata pe spate!!! :)))))) Serios akum ma faci sa rad!!Cred ca te inseli din cauza GTI-ului!!!Si nu cred ca este vreo prelungire de fata sa se potriveasca pe spate!!!!Bafta si uite id meu daca vrei sa discutam(s3bas71ans)!! Si de intalniri sunt satulc a am vrut sa strang sambata seara cativa baietzi cu masinii sa mergem la buzau doar sa vedem ce este si sau *** toti pe ei de frica ca cine stie ce le face aia de akolo si ca au masinii puternice pt eii!! Mai clar ala cu Bora PIM(Drenzer) ii este frica de un oltcit ca cica doamne ar avea peste 100 de cp oltcitul,vai vai el cu 107 nu poate sa faca una de 100 si toate ziua se sparge prin oras cu masina!!

Fast_wheels 29-05-07 08:32

Re: Ramnicu Sarat
 
Da asa e deasta am zis k ai prelungire de fata p spate din cauza gti-ului sincer nu am mai vazut asa sau poate nu am mai vazut gti-ul vopsit si nu mi-a sarit in ochi....cat despre cel cu borla nu stiu ce sa zic

s3bas71ans 29-05-07 10:59

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 923221)
Da asa e deasta am zis k ai prelungire de fata p spate din cauza gti-ului sincer nu am mai vazut asa sau poate nu am mai vazut gti-ul vopsit si nu mi-a sarit in ochi....cat despre cel cu borla nu stiu ce sa zic

GTI-ul pe spate e facut din autocolant!!!Ai sa gasesti prelungirile mele la unu cu o dacie ca a mea numai ca e albastru metalizat.Are la numar MOL invata in liceu cu mine!!! Ori cum eu nu mai merg cu dacia dupa cum am mai zis si au vazut si cei din oras!! La vremea ei adika vara trecuta a fost super marfa nu cred ca aveam concurentza!!!Dar Dacia e dacie si nu prea mai merita!! Urmeaza in vara asta sa imi iau altceva daca incep munca!! Ma gandeam la un ursuletz ca nu are nimeni ceva la ce ma gandesc eu!!! Nici ala de la spalatorie de pe centru!!Astea sunt planurile mele si sper sa imi reuseasca ceva!!

s3bas71ans 29-05-07 11:01

Re: Ramnicu Sarat
 
Apropo am fost cu andrei de la Pompieri intr-o seara la tine pe la bloc!! Am vazut cielo tau e meserie!! sa il stapanesti santos si sa ai grija de el!!!Daca este ceva intri pe mess si mai vb si poate ne intalnim in seara asta pe jos ca ma lasat cablu de la ambreaj la renault!! :((

WGF 29-05-07 11:58

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
uitati o poza cu noua mea prelungire


PS.baietii fac parte din decor

s3bas71ans 29-05-07 12:00

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by WGF (Post 923499)
uitati o poza cu noua mea prelungire


PS.baietii fac parte din decor

O lasi alba???cum ai de gand ma sa o faci!! La mijloc dac ar fi decupata si pusa plasa ar sta bine???!! Vad ca si la tine e GTI-ul :D

s3bas71ans 29-05-07 12:05

Re: Ramnicu Sarat
 
Ba ia cautazi niste proiectoare pt a ta!!Si daca ai pune pe bara si 2 albastre pe prelungire de-alea micutze ti-ar mai ramane de pus un blitz pe ele!! Si te-ai scos!!! Stiu bugetul mic!! :D

Fast_wheels 29-05-07 12:10

Re: Ramnicu Sarat
 
Mersi pentru urari Sebastian si ma bucur ca iti place masina mea.As vrea sa spun acelas lucru si eu despre a ta dar nu am vazut-o si pana atunci no comment

WGF 29-05-07 12:12

Re: Ramnicu Sarat
 
poy prelungirea o voi face rosie......in cul masinii.......GTi-urile o sa sara d akolo inaintea vopsirii......iar q proiectoarele......kiar aveam in kp sa pun 2 din alea mici ovale in prelungire..........p kre le am

s3bas71ans 29-05-07 12:24

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by WGF (Post 923522)
poy prelungirea o voi face rosie......in cul masinii.......GTi-urile o sa sara d akolo inaintea vopsirii......iar q proiectoarele......kiar aveam in kp sa pun 2 din alea mici ovale in prelungire..........p kre le am

Ma parca e prea mult Rosu pe masina aia!!!SI cred ca te-ai scos cu proiectoarele alea mici!!Daca ai mai lua si alea marii ar fi super!!!

WGF 29-05-07 12:45

Re: Ramnicu Sarat
 
ma ai si u oleak dreptatea ta.......e oleak km mult rosu......da poate nsh in viitor sa trag capota in folie negru mat.........

s3bas71ans 29-05-07 12:48

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 923521)
Mersi pentru urari Sebastian si ma bucur ca iti place masina mea.As vrea sa spun acelas lucru si eu despre a ta dar nu am vazut-o si pana atunci no comment

Daci nici nu mai cred ca o vezi!!! Renaultul o sa ai ocazia!!! :P

s3bas71ans 29-05-07 12:51

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by WGF (Post 923580)
ma ai si u oleak dreptatea ta.......e oleak km mult rosu......da poate nsh in viitor sa trag capota in folie negru mat.........

Sa vezi u ce tragi de folie aia de pe capota cand o s a te vada Nika sau Popescu!!! Deja mi te vad cum te opreste la casa de cultura!!!!Eu te sfatuiesc sa te duci la ionizat gemurile sau daca iti permiti o folie autorizata Lumar sau 3M!! Nu e scump 120 de euro parca!!!

WGF 29-05-07 12:55

Re: Ramnicu Sarat
 
pai ionizatu se afla si in planurile mele................da yo personal nu ma pot duce....................oricum..........dak stii p cineva kre se duce s ma anunti si p mn k sa i le dau si p ale mele.............bineinteles dak vrea sa mi le ia!

s3bas71ans 29-05-07 13:00

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by WGF (Post 923601)
pai ionizatu se afla si in planurile mele................da yo personal nu ma pot duce....................oricum..........dak stii p cineva kre se duce s ma anunti si p mn k sa i le dau si p ale mele.............bineinteles dak vrea sa mi le ia!

Nu ti le ia nimeni iti garantez ca multa lume sa bulnagit unu cu altul!!! Pafa nu a vrut sa i le ia lui NKI si azi am vazut NKI cu geamuri Ionizate!! El a zis cum altzi lau refuzat asa refuza si el!! Prea multa bulangeala e pe la ramnic fata de alte orase unde te cunostii cu altzii!! Sa vad ce planuri se gasesc pt renault ca asi vrea sa le fac si eu!!Daca e sa le fac te anunt si le iau si pe ale tale!!! Dar sa pregatesti sa iti pui ciolofan in geamuri sau sa o bagi intr-un garaj!!

WGF 29-05-07 13:14

Re: Ramnicu Sarat
 
ai ft mare dreptate cu bulangeala..........nu are rost sa mai insir si yo.....oricum dak e nu este prbl d unde o sa tin masina..........k am garaj......la oreavu si o tin la garaj.....si yo l-am vazut p NKI d sambata q geamurile ionizate

s3bas71ans 29-05-07 13:16

Re: Ramnicu Sarat
 
Eu numai azi am observat gemurile!!!

dj_poznasu 29-05-07 16:51

Re: Ramnicu Sarat
 
9 Attachment(s)
uitati si fiarele mele:lol: :lol: :shock: ...ce alba are un motor micut de 1200cmc, benzina,,consumul mic d 6 %..dar sta de un an in fata blocului degeaba
cass philips si 2 difuri pe usile din spate si 2 langa luneta ...aaa si luminile in bord sunt un alb dela mjto o sa fac o poza ceva;)

Cea gri are un motor ceva mai mare de 1600cmc care,consuma la fel k cea alba...cd kenwood 4x50+statie de 4x100+2 difuri in fata 2 spate si incinta din poza:D ....pozitii albe..proiectoare pe care tre sa le schimb k is k vai de ele,cotiera,ce spuneti ar merge si folie pe cea gri:D si saptamana asta tre sa imi vina nijte stickere...si mai incerc sa imi iau un turometru dar sa vad dak reusesc pt k stau prost cu bugetul:cry:

CAM ATAT AR FI:twisted: :lol: aaa si nu luati in cosidereare jegu dupa ele:D

dj_poznasu 29-05-07 16:59

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
asta o uitasem:???::x

Fast_wheels 29-05-07 23:28

Re: Ramnicu Sarat
 
Vaii !! Dar ce frumos ai lucrat in photoshop pe cea alba...:DOricum a fost misto in seara asta...sa ne mai intalnim si maine seara la o cafea la o samanta etc.Pai ce eu nu imi fac incinta :D

WGF 29-05-07 23:35

Re: Ramnicu Sarat
 
da c fiarele mele poznasule.......(vb unui......."intelept")
imi plac omule........sunt klumea......
aaa....si bai dragose da si u fesu ala din cap.....ce nu avea miki caldura in masina???

Fast_wheels 29-05-07 23:39

Re: Ramnicu Sarat
 
Ha ha ha ce tare faza cu fesu...dar eram si eu amarat....si mersi k in sfarsit isi da seama cineva cat de intelept pot fii :))AA si pojnasule frumoase masini de nascar...(da ce statia ta super puternica :)) ) Bafta baietii mei

dj_poznasu 29-05-07 23:46

Re: Ramnicu Sarat
 
intelept:lol: :lol: :lol: ..pai da ce statia mea de discoteca ma tia sarit sapca dp cap in seara asta ce mai vrei:d....
wgf-scumpa caldura scumpa:D

siii fast weels rectifica aqolo la incinta;)iti fac(je) nu iti faci(tu);)

draky90 30-05-07 09:55

Re: Ramnicu Sarat
 
9 Attachment(s)
e na...eu sa nu mi bag rasnita'....:oops:

Fast_wheels 30-05-07 09:58

Re: Ramnicu Sarat
 
4 Attachment(s)
Ma eu as rectifica dar......vad k u te tot dai la fund cand te caut sa ne apucam de ea....aaaaa sa mai bag si eu planuri de viitor la a mea.si daca tot suntem aici la planuri de viitor.....eu visez la un motor de vectra de 2000 sfi 150 cp :rolleyes2 :rolleyes2 :twisted: :twisted: :twisted:

draky90 30-05-07 10:01

Re: Ramnicu Sarat
 
deci...dak iti bagi si tu...se stie imi bag si eu...eu imi pun un super charger de vreo' 300cp..c.mai mult nu ma tine sasiu:rolleyes2 ..


All times are GMT +2. The time now is 12:53.

- Copyright 2024 4Tuning