Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

dj_poznasu 30-05-07 13:37

Re: Ramnicu Sarat
 
draky90 ce ai facut u la faruri si la stopuri nu imi place deeelok:D bat a k

nu crezi k o sa sara cromu dupa galerie la temperatura motorului:rolleyes2

s3bas71ans 30-05-07 14:33

Re: Ramnicu Sarat
 
ba darky filtru ala imi trebuie mie!!!Si toba de pe breck-ul galben!!! Ia zi unde iti ti masina sa stiu de unde le ciordesc!!! >:)

dj_poznasu 30-05-07 14:34

Re: Ramnicu Sarat
 
s3bas71ans nu cred k o sa poti sa le ciordesti:lol: :lol: :lol: ..pt k nu o sa bati atata drum pt o toba si un filtru:twisted:

s3bas71ans 30-05-07 14:37

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 925163)
Aaaaaaaaaaa :))=)) si u crezi k te tine sasiu mai mult de 150 cp....si ne spui noua ca de la 300 in sus nu mai tine =))

Ba eu va spun sa mai stati cumintzii ca nu avetzi banii sa facetzi nimik concret la ele!!! Doar mici porcari ieftine!!!!

dj_poznasu 30-05-07 15:50

Re: Ramnicu Sarat
 
da de ce le strici visurile ma sebasstian ...??de unde stii u k nu au bani haaa?

s3bas71ans 30-05-07 15:59

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by dj_poznasu (Post 925654)
da de ce le strici visurile ma sebasstian ...??de unde stii u k nu au bani haaa?

Ba ma faci sa rad sa moara azorel!!! Eu unu daca aveam banii nu ma gandeam frate mai intai la asa ceva!!! Si la partea cu sunetul si aranjatul exteriorului!! Pe cand el nu ai vazut ca are capace pe cielo si vorbeste de un motor!!! :))))) Ups am uitat ca sar putea sa iasa mai ieftin cu un motor de vectra decat un set de jentzi ca a lui ala de la Venus cu cielo argintiu!! :P

dj_poznasu 30-05-07 16:34

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by s3bas71ans (Post 925668)
Ba ma faci sa rad sa moara azorel!!! Eu unu daca aveam banii nu ma gandeam frate mai intai la asa ceva!!! Si la partea cu sunetul si aranjatul exteriorului!! Pe cand el nu ai vazut ca are capace pe cielo si vorbeste de un motor!!! :))))) Ups am uitat ca sar putea sa iasa mai ieftin cu un motor de vectra decat un set de jentzi ca a lui ala de la Venus cu cielo argintiu!! :P

chestia cu jentile si motoru ai dreptate:lol: :lol:

s3bas71ans 30-05-07 17:56

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by dj_poznasu (Post 925733)
chestia cu jentile si motoru ai dreptate:lol: :lol:

Cand nu am avut eu sa nu am nici akum!!! :evil:

draky90 30-05-07 18:11

Re: Ramnicu Sarat
 
mai poznasule'...in locu' tau nu as mai vb...knd oi incepe sa o tunezi makar putin p a ta..mai vb...asa..k..mai viseaza..sebastiene..masina este la balta alba...asa k ...mai bine gasesti alta de ciordeala p aici;)bagama pe mess...:lol:

Fast_wheels 31-05-07 00:19

Re: Ramnicu Sarat
 
Deci in seara asta a fost o intalnire 4tuning.....misto am vb multe vrute si nevrute,am vb cu tt-ul mat cu nr GOT si a spus k are planuri mult mai mari la o seria 5....abia astept

dj_poznasu 31-05-07 00:19

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by draky90 (Post 925900)
mai poznasule'...in locu' tau nu as mai vb...knd oi incepe sa o tunezi makar putin p a ta..mai vb...asa..k..mai viseaza..sebastiene..masina este la balta alba...asa k ...mai bine gasesti alta de ciordeala p aici;)bagama pe mess...:lol:


da ce ma ala e tuning:lol: :lol: :lol: sa pui stikla de geam la faruri:)))si sa vopsesti stopurile sau ce drq ai facut u acolo:lol: :lol: :lol: :l??

draky90 31-05-07 00:21

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
aaa.si mai dau sibwooferu' asta...cei int sa ma claxoneze

draky90 31-05-07 00:25

Re: Ramnicu Sarat
 
poznasule'..fara suparare..as sta in banca ta..cu tot cu cavoul ala ambulant..k masina mai caramida k aia nam vaz...si in plus nai nik tuning p ea..exact k la mosii aia...niste capace si gata..sa revenim....a foost mijto intalnirea..si..kiar mia placut c planuri are GOT'u si abia asht sa vad la vara seria 5...cu vreo 600`750 bhp atunci sa vedem cine e mai tare:oops:

Fast_wheels 31-05-07 00:27

Re: Ramnicu Sarat
 
Daaaa o sa rupa gura la toti prin ramnic si prin tot buzauu....vai ce teroare va fii masina

dj_poznasu 31-05-07 00:27

Re: Ramnicu Sarat
 
decat tiganeala mai bine stok;) cine stie k nu am dreptate sa imi zik;)


All times are GMT +2. The time now is 09:43.

- Copyright 2024 4Tuning