Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

s3bas71ans 29-05-07 13:16

Re: Ramnicu Sarat
 
Eu numai azi am observat gemurile!!!

dj_poznasu 29-05-07 16:51

Re: Ramnicu Sarat
 
9 Attachment(s)
uitati si fiarele mele:lol: :lol: :shock: ...ce alba are un motor micut de 1200cmc, benzina,,consumul mic d 6 %..dar sta de un an in fata blocului degeaba
cass philips si 2 difuri pe usile din spate si 2 langa luneta ...aaa si luminile in bord sunt un alb dela mjto o sa fac o poza ceva;)

Cea gri are un motor ceva mai mare de 1600cmc care,consuma la fel k cea alba...cd kenwood 4x50+statie de 4x100+2 difuri in fata 2 spate si incinta din poza:D ....pozitii albe..proiectoare pe care tre sa le schimb k is k vai de ele,cotiera,ce spuneti ar merge si folie pe cea gri:D si saptamana asta tre sa imi vina nijte stickere...si mai incerc sa imi iau un turometru dar sa vad dak reusesc pt k stau prost cu bugetul:cry:

CAM ATAT AR FI:twisted: :lol: aaa si nu luati in cosidereare jegu dupa ele:D

dj_poznasu 29-05-07 16:59

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
asta o uitasem:???::x

Fast_wheels 29-05-07 23:28

Re: Ramnicu Sarat
 
Vaii !! Dar ce frumos ai lucrat in photoshop pe cea alba...:DOricum a fost misto in seara asta...sa ne mai intalnim si maine seara la o cafea la o samanta etc.Pai ce eu nu imi fac incinta :D

WGF 29-05-07 23:35

Re: Ramnicu Sarat
 
da c fiarele mele poznasule.......(vb unui......."intelept")
imi plac omule........sunt klumea......
aaa....si bai dragose da si u fesu ala din cap.....ce nu avea miki caldura in masina???

Fast_wheels 29-05-07 23:39

Re: Ramnicu Sarat
 
Ha ha ha ce tare faza cu fesu...dar eram si eu amarat....si mersi k in sfarsit isi da seama cineva cat de intelept pot fii :))AA si pojnasule frumoase masini de nascar...(da ce statia ta super puternica :)) ) Bafta baietii mei

dj_poznasu 29-05-07 23:46

Re: Ramnicu Sarat
 
intelept:lol: :lol: :lol: ..pai da ce statia mea de discoteca ma tia sarit sapca dp cap in seara asta ce mai vrei:d....
wgf-scumpa caldura scumpa:D

siii fast weels rectifica aqolo la incinta;)iti fac(je) nu iti faci(tu);)

draky90 30-05-07 09:55

Re: Ramnicu Sarat
 
9 Attachment(s)
e na...eu sa nu mi bag rasnita'....:oops:

Fast_wheels 30-05-07 09:58

Re: Ramnicu Sarat
 
4 Attachment(s)
Ma eu as rectifica dar......vad k u te tot dai la fund cand te caut sa ne apucam de ea....aaaaa sa mai bag si eu planuri de viitor la a mea.si daca tot suntem aici la planuri de viitor.....eu visez la un motor de vectra de 2000 sfi 150 cp :rolleyes2 :rolleyes2 :twisted: :twisted: :twisted:

draky90 30-05-07 10:01

Re: Ramnicu Sarat
 
deci...dak iti bagi si tu...se stie imi bag si eu...eu imi pun un super charger de vreo' 300cp..c.mai mult nu ma tine sasiu:rolleyes2 ..

Fast_wheels 30-05-07 10:01

Re: Ramnicu Sarat
 
Vai da nu imi vine sa cred....avem faruri clare...:DFiltru sport , toba sport...dar ce fac tot eu sa dau detalii despre ea...mai detaliaza si tu oleaca

draky90 30-05-07 10:07

Re: Ramnicu Sarat
 
pey sa vedem....c am pus p ea...o toba sport..un filtru'..ca toti saracii..:))..am lucrat la bord'..(vopsit)..cateva gadgeturi..ceasuri...urmeaza..sapt asta praguri si spoilere...am faruri CLARE...stopurile pe spate mascate...si o sa mai iau luna asta huse si sa vad niste neoane..dak imi mai aduk aminte mai spun..;)

Fast_wheels 30-05-07 10:14

Re: Ramnicu Sarat
 
Aaaaaaaaaaa :))=)) si u crezi k te tine sasiu mai mult de 150 cp....si ne spui noua ca de la 300 in sus nu mai tine =))

draky90 30-05-07 12:32

Re: Ramnicu Sarat
 
7 Attachment(s)
dap...e ramfortat...:lol: sasiul...cu cherestea...:-P ...

draky90 30-05-07 12:32

Re: Ramnicu Sarat
 
2 Attachment(s)
aa.si vand muffler..20 lei..


All times are GMT +2. The time now is 11:16.

- Copyright 2024 4Tuning