![]() |
pareri cumparare masina
Salut.vreau si eu niste pareri,dispun de o suma in jur de 6.500-7.000 nu vreau sa intind prea tare coarda cu banii am nevoie de ei,am niste probleme.Ce masini imi recomandati si mie? Sunt pasionat de masinile sport,seria 3.. vreau pareri mai bune nu sa ma luati in ras :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:15. |
- Copyright 2026 4Tuning