Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   KWD_Clio WYY (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/419862-kwd_clio-wyy.html)

Alex_KwD 14-02-15 22:59

KWD_Clio WYY
 
3 Attachment(s)
Salutare,

Findca astazi se implineste o luna de cand am aceasta masinuta, m-am hotarat sa o prezint si eu pe aici :D
Este vorba de un Clio Symbol din 2006 cu vreo 112 000 de km.
Momentan nu prea au aparut schimbari majore [...] folie omologata, cateva leduri . . .

Alex_KwD 15-02-15 20:48

Re: KWD_Clio WYY
 
3 Attachment(s)
A pus careva cotiera pe clio ? e vreuna de se potriveste ?

cateva poze ... jante + parasolar


All times are GMT +2. The time now is 13:12.

- Copyright 2026 4Tuning