Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Schimb saxo cu punto (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/419466-schimb-saxo-punto.html)

Djciupi 03-02-15 22:41

Schimb saxo cu punto
 
2 Attachment(s)
Salutare am si eu un citroen saxo VTS din '99 si mi-a propus cineva un schimb cu un fiat punto tot din '99 vedeti pozele la atasamente ce spuneti se merita ? Si punto are o problema , nu mai are certificatul de la fostul proprietar , ce acte ii trebuies sa faca unul nou ? Masina e inmatriculata inainte de 2006 cand cu taxa ....
Ce spuneti se merita sa fac schimbul ? Astept pareri
Attachment 3071079


All times are GMT +2. The time now is 22:44.

- Copyright 2026 4Tuning