![]() |
Schimb saxo cu punto
2 Attachment(s)
Salutare am si eu un citroen saxo VTS din '99 si mi-a propus cineva un schimb cu un fiat punto tot din '99 vedeti pozele la atasamente ce spuneti se merita ? Si punto are o problema , nu mai are certificatul de la fostul proprietar , ce acte ii trebuies sa faca unul nou ? Masina e inmatriculata inainte de 2006 cand cu taxa ....
Ce spuneti se merita sa fac schimbul ? Astept pareri Attachment 3071079 |
| All times are GMT +2. The time now is 22:44. |
- Copyright 2026 4Tuning