![]() |
Schimb Vectra C cu E36 sau E30
7 Attachment(s)
Va prezint prezint masina in cauza care o schimb :
Vectra C din 2002 , motor Z22SE 2.2 16v benzina , culoarea neagra , cutie manuala cu urmatoarele dotari : Faruri cu lupe si xenon + joey mode , stopuri led , toba sport , jante aliaj 16 ATS ,folie omologata RAR , proiectoare , 4x geamuri electrice , oglinzi electrice si incalzite , deschidere portbagaj din interior (usa sofer si pasager) , dublu climatronic , computer bord , ESP , TC , navigatie NCDC 2015 , senzori ploaie , senzori parcare , volan reglabil , 8 airbag , inchidere centralizata plus o cheie normala si una briceag ( recent facuta factura 400 ron + garantie ) , GPL nou montat secvential in luna noiembrie cu actele aferente ( 2300 ron ). Din punct de vedere tehnic masina se prezinta impecabil accept orice test , nu exista erori stocate , nu se aud zgomote ciudate , ruleaza impecabil , nu prezinta scurgeri , nu exista fum sau alte chestii. Distributia este pe lant , toate reviziile efectuate la timp. In scurt timp necesita revizie ( se apropie schimbul de ulei si etc.) . Din punct de vedere estetic , masina are un cheder la usa sus ft putin rupt ( aproape insesizabil ) , parbriz fisurat , si pe capota intr-un singur loc cateva puncte de vopsea sarita ( repet sunt chestii extrem de minore). La interior totul functional , pe fata de usa sofer si pasager este cate un punct ars cu tigara ( nu de mine eu sunt nefumator) in rest toul este asa cum a iesit din fabrica. Taxa este platita dar recuperata , detin fiscal , carte , talon , Itp facut recent deci valabil 2 ani , asigurare facuta acum o luna pe tot anul ( 440 ron) , rovinieta pe un an etc. Pentru doritori inaintea tranzactiei putem merge direct la propietar acasa , sta la cateva sate distanta de mine. Acum ca in mare v-am povestit despre masina mea , va spun si ce caut : Doresc un e36 sau e30 de preferat 4 usi , motor minim 2.0 , nu ma intereseaza masinile distruse , cu toate actele in regula doar pe ro , nu ma intereseaza masinile cu fibra pe ele sau alte minuni , nu ma intereseaza ce tip de jante are masina , doresc masini cat mai curate . Ar fii un mare plus sa prezinte AC functional plus alte dotari , dar nu obligatoriu. Primesc diferenta sau cine stie in functie de masina chiar pot oferi. Nu ma grabesc , doresc acest schimb pentru un proiect personal . Nu ma deplasez , schimbul se face la mine la garaj bineinteles dupa ce ambele parti isi rezerva timpul necesar inspectiei ambelor masini , detin autocom cdp+ , opcpm , tech2 etc. pentru testari + canal , minicamera si etc. Pentru alte detalii astept sa ma contactati aici sau la mail : [email protected] |
| All times are GMT +2. The time now is 20:08. |
- Copyright 2026 4Tuning