Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Demontare manere exterioare VW Bora (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/419193-demontare-manere-exterioare-vw-bora.html)

Ciclistu 27-01-15 11:09

Demontare manere exterioare VW Bora
 
1 Attachment(s)
Salut

Va rog frumos ma puteti ajuta cu cateva informatii legate de demontarea celor 4 manere exterioare de pe VW Bora, vreau sa le demontez pt. a le vopsi.


Mersi


All times are GMT +2. The time now is 01:10.

- Copyright 2026 4Tuning