Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   ROVER - MG (https://forum.4tuning.ro/424-rover-mg.html)
-   -   Vand Sistem Harman kardon (https://forum.4tuning.ro/424-rover-mg/418495-vand-sistem-harman-kardon.html)

bacyta 08-01-15 11:12

Vand Sistem Harman kardon
 
Vand sistem audio Harman Kardon complet. Sistemul contine:
-radio casetofon Alpine Symphony
-magazie 6 cd-uri Alpine originala Rover 75
-4 boxe pentru usi
-4 tweetere pentru usi
-subwoofer Harman Kardon
-amplificator Harman Kardon
-2 ornamente tweetere usa fata cu inscriptia Harman Kardon
-1 ornament luneta spate pentru subwoofer cu inscriptia Harman Kardon
-cablaraia aferenta completa.
Nu trebuie decat putina munca pentru a fi montat pe masina. ;)
PRET = 1.000 lei, tot pachetul.
Tel.0721799161 - Stefan

bacyta 08-01-15 21:32

Re: Vand Sistem Harman kardon
 
Sau 700 lei fara radiocasetofon si magazie.:-)

bacyta 13-01-15 07:29

Re: Vand Sistem Harman kardon
 
Quote:

Originally Posted by bacyta (Post 5771448)
Sau 700 lei fara radiocasetofon si magazie.:-)

Inca valabil!

bacyta 16-01-15 13:40

Re: Vand Sistem Harman kardon
 
Se poate negocia.

bacyta 22-01-15 08:08

Re: Vand Sistem Harman kardon
 
Se poate vinde si doar amplificatorul + subwooferul + cablurile aferente, boxele putandu-le folosi pe cele din dotarea standard a masinii.

Pret 100 euro.


All times are GMT +2. The time now is 15:31.

- Copyright 2026 4Tuning