Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cum facem rost de mai multi cai putere ? (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere.html)
-   -   Vreti cai putere? (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere/4177-vreti-cai-putere.html)

Camaro 18-03-05 10:36

Vreti cai putere?
 
Contact goopescup pe YM !!
Tuning motor (mecanic si chip) evacuari inox concepute doar pentru masina voastra, kituri galerii de admisie rezonante si evacuari cu ajutaje, fibra de sticla personalizata(plus ceasuri de bord personalizate bonus!!)
Detalii la fiecare!!
LA noi se plateste DUPA ce masina este GATA si clientul MULTUMIT!!

matrix_exe2005 20-03-05 01:21

Re: Vreti cai putere?
 
salut

ce poti sa scoti dintr-un a6 2.5 tdi 180 cai quattro 2001,si aproximativ ce bani ?

Mersi.

T-Freak 08-06-05 00:58

As vrea sa cresc puterea la un Ford Mondeo '98 2.0 Zetec EFI 130cp 66000km . CU ce ma poti ajuta?
Sunt dispus sa discutam de la adaugarea unei turbine sau kompressor (de preferat second) pana la sch motorului+cutie in totalitate cu unul de 2.0Turbo de calibra , sierra cosworth, escort cosworth sau ce mai e transversal si turbo cu putere in jur de 200-220cp.

Daca stie cineva de unde pot face rost de un motor turbo transversal + cutie 2.0Turbo de calibra , sierra cosworth, escort cosworth cu putere in jur de 200-220cp.

DACIA-Wrc 09-06-05 23:25

am o dacie 1300 din 82
tuning zice-ai?
vreau sa am 2 tobe, peste 130 cai cel putin, scaune sport, un semiroll-bar in partea din spate, centuri h, discuri si pe spate, jenti de 15' volan, schimabtor, bpedalea...alea alea sport, vreau alte stopuri in spate, ceva faruri de putere mai mare(adica becuri...am fata din aia cu 4 faruri independente)
muzica...cat de cat, vreau centralizata, geamuri electrice si la usile din spate fara clanta
zi un pret, timp de lucru...si alea alea...astept mail [email protected]
eu sunt din cluj, iti platesc tot la final. astept raspuns alex

DACIA-Wrc 09-06-05 23:27

ups...acuma vad...am postat mai multe..si nu aci trebuia, ii bine si aci...partea de motor...ma intereseaza si atuncea ma duc sa scriu ce vrea pe celalalt topic...
poti pune discuri ventilate ...? sau discuri pe spate? faci asa ceva sau numa motor?

Ford_V6 28-06-05 20:13

poate gresesc . . . nu camaro zicea ca are kituri turbo la 600 de euro universale ??????? le-ai adus . . .ma intereseaza si pe mine pt. un peugeot . . .

EvLSant0S 07-07-05 03:06

dureros e ca omu asta ...
\"Last Visit: Thu Apr 07, 2005 11:20 pm\"
na mai ... visat forum din 7 aprilie , deci mi-e greu sa cred .. ca .. va revenii , in fine .. mi-e greu sa cred ca-i adevarat ce-a scris el mai sus .. dar... totu-i posibil

cv-03-btf 10-07-05 11:23

Am un ford capri din 69 la care am montat un motor de ford scorpio (N9D
2000,injectie multi punct,DOHC.Ce oferta imi faci pentru a tuna acest motor?

B-69-TAU 11-08-05 01:33

nu mai postati ca o faceti de pomana! cred ca este in vacanta sau a fost data afara de la serviciu:D:D:D

MMihai 18-10-05 19:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
dureros e ca omu asta ...
\"Last Visit: Thu Apr 07, 2005 11:20 pm\"
na mai ... visat forum din 7 aprilie , deci mi-e greu sa cred .. ca .. va revenii , in fine .. mi-e greu sa cred ca-i adevarat ce-a scris el mai sus .. dar... totu-i posibil

este foarte adevarat.. noi cei de la fullspeed il cunoastem mai bine. insa este foarte adevarat ca e si foarte mult plecat din tzara si nu prea are timp de net


All times are GMT +2. The time now is 20:59.

- Copyright 2026 4Tuning