![]() |
Tuning motor 1.8T
Buna,sunt nou si nu prea stiu cum se procedeaza dar sper ca am facut unde trebuie topicul.
Am un golf 4 1.8T,180CP,an2003,cod de motor AUQ si as vrea sa il urc peste 250CP. A-ti putea sa imi spuneti ce modificari ar trebui sa ii fac? Multumesc! :-) |
Re: Tuning motor 1.8T
Resofteaza-l. Iti creste cu cativa caluti.
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:10. |
- Copyright 2026 4Tuning