Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 5 (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5.html)
-   -   Problema la maneta de semnalizare (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5/417184-problema-maneta-semnalizare.html)

03HNO 27-11-14 23:41

Problema la maneta de semnalizare
 
Salutare. Se pare ca butonul BC nu merge. Nu se schimba nimic cand il apas. Daca iau de la dezmembrari alta credeti ca am sanse sa mearga sau trebuie umblat si in soft?
http://c1552172.r72.cf0.rackcdn.com/52364_x800.jpg

YSR DAN 29-11-14 20:16

Re: Problema la maneta de semnalizare
 
Quote:

Originally Posted by 03HNO (Post 5762143)
Salutare. Se pare ca butonul BC nu merge. Nu se schimba nimic cand il apas. Daca iau de la dezmembrari alta credeti ca am sanse sa mearga sau trebuie umblat si in soft?
http://c1552172.r72.cf0.rackcdn.com/52364_x800.jpg

functioneaza fara probleme


All times are GMT +2. The time now is 16:38.

- Copyright 2026 4Tuning