![]() |
Problema la maneta de semnalizare
Salutare. Se pare ca butonul BC nu merge. Nu se schimba nimic cand il apas. Daca iau de la dezmembrari alta credeti ca am sanse sa mearga sau trebuie umblat si in soft?
http://c1552172.r72.cf0.rackcdn.com/52364_x800.jpg |
Re: Problema la maneta de semnalizare
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:38. |
- Copyright 2026 4Tuning