![]() |
E46 - ....
ce parere aveti ??urmeaza mai multe schimbari dar de moment arata asa...
https://www.facebook.com/media/set/?...0444218&type=3 https://www.facebook.com/media/set/?...0444218&type=3 https://www.facebook.com/media/set/?...0444218&type=3 |
Re: e 46 ....
vopsea +lac glasurit ...vopsit integral...inclusiv genti ...totul desmontat ..schimbat parbriz fata ,cauciucuri noi ,partea mecanica pusa la zii...ulei cutie +grup,lichid de frana ,ulei motor filtre ,lichid servo,schimbat ulei compresor ac,trimurile interioare vopsite argintiu.......
aproximativ totul facut de mine in afara de cateva chestii la partea mecanica .... http://i58.tinypic.com/r2m26h.jpg http://i61.tinypic.com/15xwmu1.jpg http://i61.tinypic.com/2nrjxfp.jpg |
Re: e 46 ....
http://i60.tinypic.com/b8tnns.jpg
http://i62.tinypic.com/xbmko0.jpg http://i57.tinypic.com/10dd253.jpg asa arata momentan...urmeaza suspensie reglabila faruri cu lupa si m/// paket... |
Re: e 46 ....
A iesit cam oglinda !;)
|
Re: E46 - ....
hahaah....trebuia sa dau tot ce pot ..doar este masina de vopsitor:-P
|
Re: E46 - ....
detalii despre masina an fabricatie dotari motorizare :D ? Masinae tipla la exterior ( cat te-a costat ?)
|
Re: E46 - ....
Hai ma frate..."geanta" ? rusinica :oops:
Frumoasa culoare |
Re: E46 - ....
Doar la lungimea tevilor de evacuare am ceva de comentat: sunt prea lungi !
|
Re: E46 - ....
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: E46 - ....
țiplă vopseaua, baftă:shock:
|
Re: E46 - ....
|
Re: E46 - ....
Salut! Daca nu deranjez, vreau sa ma adresez pasionatilor cu urmatorul lucru - Machete de jante BBS RS.
Intra pe https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-...te-bbs-rs.html sau www.facebook.com/ranwhest |
Re: E46 - ....
Arata tipla masina, sa o stapanesti sanatos.
Apropo, cat mai costa o vopsire integrala? |
Re: E46 - ....
masina a fost vopsita de mine..sunt vopsitor de meserie..am platit materialele doar...aproape 500de eur..tin sa precizez ca lucrez in strainatate..dar as putea spune ca preturile nu difera mult fata de romania..yn vopsit integral 1200e...in ro cred ca 1000aprox...facut la meserie..
|
Re: E46 - ....
Mersi mult de raspuns. Nu cred ca se merita, doar daca vrei neaparat acea masina care necesita revopsire.
Sa revii cu poze si ce noutati mai ai in ceea ce priveste e46-le tau. :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning