![]() |
instalare navi pe e39?
Salut! As dori sa pun pe masina un display navi mare. Ce ma intereseaza este sa mearga radio, cd-ul si bc. Pt aspect vreau sa montez.mentionez ca am mid pe masina cu bc deci mufele exista.ce ar trebui schimbat sau pus pt a merge. Multumesc!
|
Re: instalare navi pe e39?
Iti trebuie instalatia electrica , modul sunet , antena radio si monitorul ... ai ceva de munca .
|
Re: instalare navi pe e39?
Ok. Merci deci nu se merita. Credeam ca ii mai simplu.
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:41. |
- Copyright 2026 4Tuning