Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 5 (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5.html)
-   -   instalare navi pe e39? (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5/416860-instalare-navi-e39.html)

hillo 20-11-14 00:57

instalare navi pe e39?
 
Salut! As dori sa pun pe masina un display navi mare. Ce ma intereseaza este sa mearga radio, cd-ul si bc. Pt aspect vreau sa montez.mentionez ca am mid pe masina cu bc deci mufele exista.ce ar trebui schimbat sau pus pt a merge. Multumesc!

Guvi 20-11-14 07:30

Re: instalare navi pe e39?
 
Iti trebuie instalatia electrica , modul sunet , antena radio si monitorul ... ai ceva de munca .

hillo 20-11-14 11:25

Re: instalare navi pe e39?
 
Ok. Merci deci nu se merita. Credeam ca ii mai simplu.


All times are GMT +2. The time now is 02:41.

- Copyright 2026 4Tuning