Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Vand capac Seat (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/41675-vand-capac-seat.html)

B 79 D X R 20-05-07 14:17

Vand capac Seat
 
1 Attachment(s)
Vand capac Seat 15" nou. A stat pe masina 2 zile dupa ce a fost luata de la dealer. Celelalte au disparut de pe masina, asta a supravietuit...
Pret 50 Ron.

B 79 D X R 26-05-07 18:51

Re: Vand capac Seat
 
up.............

B 79 D X R 29-05-07 01:09

Re: Vand capac Seat
 
....up....

B 79 D X R 31-05-07 17:42

Re: Vand capac Seat
 
....up....

B 79 D X R 19-06-07 17:55

Re: Vand capac Seat
 
anunt valabil

B 79 D X R 21-06-07 20:25

Re: Vand capac Seat
 
e valabil...

gabyucl 22-06-07 15:32

Re: Vand capac Seat
 
50ron....mi se pare extrem de exagerat pt un capac....nu crezi???

B 79 D X R 23-06-07 16:35

Re: Vand capac Seat
 
Ai idee cat costa un set de astfel de capace la reprezentanta? Probabil ca nu ai idee... Nici eu nu am sa-ti spun, te las sa te interesezi... Si iti dau un pont: du-te in Vitan acolo gasesti capace de roti pentru ce iti trebuie tie... Pe la 30 Ron/set

god2me 23-06-07 17:25

Re: Vand capac Seat
 
dar cum sa iti cumperi de la reprezentanta... gasesti in alta parte, tot original si mult mai ieftin si nu vb numai de capace pt roti...

bogdanfxgt 28-06-07 18:57

Re: Vand capac Seat
 
mai este valabil anuntul cu capacul de seat ??? ieri am dat intr-o groapa plina cu apa si mi-am crepta ca naiba capacul de pe partea drapta fata.:oops: iti dau 50 roni si taxa de transport prin sitem ramburs:-)

B 79 D X R 19-08-07 12:22

Re: Vand capac Seat
 
Anunt valabil...

bogdanfxgt 19-08-07 23:04

Re: Vand capac Seat
 
50+taxe de espediere le suport eu
Bazgan Bogdan-Ioan Adresa:Mun. Cluj-Napoca Str. Fabricii de Zahar Nr.4 Bl. Y4 Sc. a-II-a Ap.22 Jud.Cluj

B 79 D X R 22-03-08 14:07

Re: Vand capac Seat
 
up.. valabil...


All times are GMT +2. The time now is 03:59.

- Copyright 2026 4Tuning