![]() |
Vand capac Seat
1 Attachment(s)
Vand capac Seat 15" nou. A stat pe masina 2 zile dupa ce a fost luata de la dealer. Celelalte au disparut de pe masina, asta a supravietuit...
Pret 50 Ron. |
Re: Vand capac Seat
up.............
|
Re: Vand capac Seat
....up....
|
Re: Vand capac Seat
....up....
|
Re: Vand capac Seat
anunt valabil
|
Re: Vand capac Seat
e valabil...
|
Re: Vand capac Seat
50ron....mi se pare extrem de exagerat pt un capac....nu crezi???
|
Re: Vand capac Seat
Ai idee cat costa un set de astfel de capace la reprezentanta? Probabil ca nu ai idee... Nici eu nu am sa-ti spun, te las sa te interesezi... Si iti dau un pont: du-te in Vitan acolo gasesti capace de roti pentru ce iti trebuie tie... Pe la 30 Ron/set
|
Re: Vand capac Seat
dar cum sa iti cumperi de la reprezentanta... gasesti in alta parte, tot original si mult mai ieftin si nu vb numai de capace pt roti...
|
Re: Vand capac Seat
mai este valabil anuntul cu capacul de seat ??? ieri am dat intr-o groapa plina cu apa si mi-am crepta ca naiba capacul de pe partea drapta fata.:oops: iti dau 50 roni si taxa de transport prin sitem ramburs:-)
|
Re: Vand capac Seat
Anunt valabil...
|
Re: Vand capac Seat
50+taxe de espediere le suport eu
Bazgan Bogdan-Ioan Adresa:Mun. Cluj-Napoca Str. Fabricii de Zahar Nr.4 Bl. Y4 Sc. a-II-a Ap.22 Jud.Cluj |
Re: Vand capac Seat
up.. valabil...
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:59. |
- Copyright 2026 4Tuning