Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Robot care raspunde cand esti away pe messanger .?? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/41601-robot-raspunde-esti-away-messanger.html)

_Bj_ 19-05-07 12:23

Robot care raspunde cand esti away pe messanger .??
 
salut..am avut in lista o fata care cand era plecata si ii trimiteai im raspundea ca un fel de robot dar in engleza ....ce spuneti exista sau scria ea?? ??

andrey2003 19-05-07 12:29

Re: Robot care raspunde cand esti away pe messanger .??
 
exista......................

SUPAPA_Jr 19-05-07 12:29

Re: Robot care raspunde cand esti away pe messanger .??
 
exista...hyper YM se numeste programelul...

_Bj_ 19-05-07 12:49

Re: Robot care raspunde cand esti away pe messanger .??
 
ok :D .....

SHOGUN-A8 20-05-07 14:49

Re: Robot care raspunde cand esti away pe messanger .??
 
Credeai ca ti-ai luat teapa, huh? :p

_Bj_ 21-05-07 10:43

Re: Robot care raspunde cand esti away pe messanger .??
 
da :)))) numai ca oricum nu stiu cum sa umblu cu programul sa`mi fac si yo asa :( dar numai conteaza noi sa fim sanatosi :)))))))


All times are GMT +2. The time now is 00:01.

- Copyright 2026 4Tuning