Re: Masina
Quote:
Originally Posted by bobbyz
(Post 5753824)
Cumpar masina. Nu ma intereseaza un model anume dar sa aiba gpl si motor cat mai mic. Nu ma intereseaza masini neinmatriculate sau masini cu taxa recuperata. Buget 1100 euro.
Astept oferte de preferat din Rm valcea sau din apropiere
|
Sal,daca te intereseaza,eu am un tigra 1400 cm-90 cp la 1100 e cu ac,servo,jante aliaj,taxa platita si nerecuperata,sau un corsa b 1400 cm-90 cp, cu suspensie sport HR,servo,taxa platita la 900 e.Nu au gpl intrucat consumul este relativ ok.Dk te intereseaza ceva da-mi un semn.O seara buna.
|