Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   Alpine SPE-17CS (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/41558-alpine-spe-17cs.html)

rockitos 18-05-07 18:32

Alpine SPE-17CS
 
As dori sa stiu daca a folosit cineca sistemul de difuzoare Alpine SPE-17CS, pentru ca vreau sa le cumpar pentru ale monta pe fata in portiere.

Nesami 20-05-07 19:18

Re: Alpine SPE-17CS
 
iti recomand HERTZ DSK-165....nu se compara,merg bestial si neamplificate,adica direct la casu tau!
pretzu e tot p-acolo, in jur de 260 ron!

53xtc 20-05-07 20:37

Re: Alpine SPE-17CS
 
HERTZ DSK-165 fara grija. Sunt bestiale!


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning