![]() |
Alpine SPE-17CS
As dori sa stiu daca a folosit cineca sistemul de difuzoare Alpine SPE-17CS, pentru ca vreau sa le cumpar pentru ale monta pe fata in portiere.
|
Re: Alpine SPE-17CS
iti recomand HERTZ DSK-165....nu se compara,merg bestial si neamplificate,adica direct la casu tau!
pretzu e tot p-acolo, in jur de 260 ron! |
Re: Alpine SPE-17CS
HERTZ DSK-165 fara grija. Sunt bestiale!
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:23. |
- Copyright 2026 4Tuning