![]() |
vand anvelope iarna
Salut !Ma numesc Catalin,am tot adus vara aceasta anvelope de iarna import elvetia/germania, incat am un stock de 800-900anvelope orice dimensiune ,mai multe marci. De curand mi.am deschis si vulcanizare si pot asigura si montaj la preturi foarte avantajoase sau gratuit,asa ca daca iti cauti anvelope pentru iarna lasa-mi un mesaj aici sau pm si iti pot da niste oferte cu ce am pe stock. Mentionez ca reinnoiesc marfa saptamanal .Astept cereri!
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:05. |
- Copyright 2026 4Tuning