Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Saptamanale (https://forum.4tuning.ro/704-saptamanale.html)
-   -   Mazda Miata (https://forum.4tuning.ro/704-saptamanale/414701-mazda-miata.html)

cannonball 29-09-14 15:42

Mazda Miata
 
1 Attachment(s)
Daca tot e luni hai sa fie si urmatoarea masina:-P

cipskate69 01-10-14 13:09

Re: Mazda Miata
 
Draguta masina.
Eu nu cred ca pot participa.
Ar fi dragut sa fie MULTI participanti..Succes !
Btw : Felicitari pt castigarea 1vs1 :lol:

cannonball 01-10-14 23:07

Re: Mazda Miata
 
Ms Cipskate
Desi se numeste saptamanal , nu am pus termen tocmai pt ca stiu ca se lucreaza greu si din ce in ce mai putin. E o masina usoara care se poate modifica in multe feluri , sper sa avem ceva lucrari. App. s-a apucat cineva de ea?

dany2good4u 02-10-14 21:04

Re: Mazda Miata
 
Quote:

Originally Posted by cannonball (Post 5747293)
Ms Cipskate
Desi se numeste saptamanal , nu am pus termen tocmai pt ca stiu ca se lucreaza greu si din ce in ce mai putin. E o masina usoara care se poate modifica in multe feluri , sper sa avem ceva lucrari. App. s-a apucat cineva de ea?

as cam avea ceva idei pt ea....daca s.ar pune in practica poate ar iesi cv frummos...sper sa am timp in weekend macar sa ma apuc de ea :(

DaNn.ZyX 03-10-14 11:37

Re: Mazda Miata
 
O voi face si eu,deja m-am apucat de ea,sper sa nu uit sa o postez :lol:

DaNn.ZyX 06-10-14 10:15

Re: Mazda Miata
 
1 Attachment(s)
A mea e gata :D
Attachment 3035852

cobbo 12-10-14 23:24

Re: Mazda Miata
 
1 Attachment(s)
ceva de la mine! ;)

cannonball 15-10-14 23:57

Re: Mazda Miata
 
Mai am putin si eu , pana atunci poate mai prinde cineva curaj :D

cannonball 17-10-14 23:53

Re: Mazda Miata
 
1 Attachment(s)
Nu e 100% dar m-am intins prea mult.

DaNn.ZyX 18-10-14 13:07

Re: Mazda Miata
 
Nu cred ca se mai prezinta nimeni cu lucrarea poate dany2good4u cand se face poll-ul ?

cannonball 21-10-14 15:55

Re: Mazda Miata
 
Nu cred ca mai posteaza nimeni , ar trebui sa se faca poll-ul.

cipskate69 31-10-14 14:09

Re: Mazda Miata
 
Sigur nu se mai implica nimeni.
Chiar nu mai exista moderatori sa creeze un poll ? asteapta lumea de multa vreme........:!:

cobbo 31-10-14 22:25

Re: Mazda Miata
 
M-am riscat eu...Mazda Miata Battle


All times are GMT +2. The time now is 13:42.

- Copyright 2026 4Tuning