![]() |
polo 1
ma intereseaza asa o masina, model 1 produsa intre anii 1974 si 1981 smile.gif
ideal ar fi modelul mk1, dar imi surade si una clasica cu bari si bandouri de inox. http://data.motor-talk.de/data/galle...4604718351.jpg masina trebuie sa fie functionala si in stare cat mai buna. Ma intereseaza eventual un Derby 1 daca aveti :) |
Re: polo 1
inca mai caut una :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:42. |
- Copyright 2026 4Tuning