Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand conexiuni rollcage (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/413608-vand-conexiuni-rollcage.html)

mihai1 02-09-14 21:26

Vand conexiuni rollcage
 
3 Attachment(s)
Vand conexiuni pentru rollcage ..teava de 40mm si 50 mm, Se vinde doar perechi.
90 roni pentru teava de 40
100 roni pentru teava de 50mm

mihai1 10-09-14 04:55

Re: Vand conexiuni rollcage
 
Pretul scade ..la 70 alea mici si 90 alea mari de 50mm

mihai1 28-09-14 07:01

Re: Vand conexiuni rollcage
 
Valabile doar cele de 40 mm diametru.

mihai1 16-11-14 05:26

Re: Vand conexiuni rollcage
 
se poate inchide multumesc !


All times are GMT +2. The time now is 04:01.

- Copyright 2026 4Tuning