![]() |
opel astra G _2008
este vreo problema( dpdv , tehnic , directie, etc ) daca pun cauciucuri de 195/65/15 in loc de 195/60/15( cu care este masina echipata standard)
|
Re: opel astra G _2008
Aici este o prezentare nu zona tehnica...
|
Re: opel astra G _2008
scuze ...
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:17. |
- Copyright 2026 4Tuning