![]() |
service japoneze stie cineva?
salut sunt proaspat in zona forumurilor,dar am si eu o intrebare : unde gasesc si eu un service bun (sa lucreze bine la motoare) pt japoneze.
Am o Mazda MX3 1.8 v6 24valve 133cp,i-am desfacut motorul pt ca imi consuma fff. mult ulei, si am cuparat tot : set complet de garnituri , segmenti,cuzineti... va rog astept un raspuns.... fie pe forum fie pe mail ([email protected]) va multumesc! |
Re: service japoneze stie cineva?
daca gasesti vreunu sa ma anunti si pe mine . ms
|
Re: service japoneze stie cineva?
UITE NUMARUL UNUI MECANIC DE JAPONEZE...MI L-A DAT UN BAIAT TOT DE AICI DE PE FORUM : Dan 0721464436
|
Re: service japoneze stie cineva?
un mecanic care sa se priceapa la turbina ptr mazda ?sau eventual un service pls
|
Re: service japoneze stie cineva?
2 Attachment(s)
poate iti este de ajutor.. bafta cu V6 /1.8
|
Re: service japoneze stie cineva?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:55. |
- Copyright 2026 4Tuning