Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Mazda (https://forum.4tuning.ro/297-discutii-mazda.html)
-   -   service japoneze stie cineva? (https://forum.4tuning.ro/297-discutii-mazda/41305-service-japoneze-stie.html)

sorin_mx3 16-05-07 10:26

service japoneze stie cineva?
 
salut sunt proaspat in zona forumurilor,dar am si eu o intrebare : unde gasesc si eu un service bun (sa lucreze bine la motoare) pt japoneze.
Am o Mazda MX3 1.8 v6 24valve 133cp,i-am desfacut motorul pt ca imi consuma fff. mult ulei, si am cuparat tot : set complet de garnituri , segmenti,cuzineti...

va rog astept un raspuns.... fie pe forum fie pe mail ([email protected])
va multumesc!

Xerius 11-07-07 06:37

Re: service japoneze stie cineva?
 
daca gasesti vreunu sa ma anunti si pe mine . ms

sorin_mx3 12-07-07 12:50

Re: service japoneze stie cineva?
 
UITE NUMARUL UNUI MECANIC DE JAPONEZE...MI L-A DAT UN BAIAT TOT DE AICI DE PE FORUM : Dan 0721464436

@nonim 03-10-07 15:43

Re: service japoneze stie cineva?
 
un mecanic care sa se priceapa la turbina ptr mazda ?sau eventual un service pls

cmzcs 27-12-09 10:56

Re: service japoneze stie cineva?
 
2 Attachment(s)
poate iti este de ajutor.. bafta cu V6 /1.8

cmzcs 27-12-09 11:02

Re: service japoneze stie cineva?
 
Quote:

Originally Posted by @nonim (Post 1131106)
un mecanic care sa se priceapa la turbina ptr mazda ?sau eventual un service pls

sau se gaseste pe strada Ion Neculce de langa P-ta 1Mai (Sect. 1). Intrarea se face din Ion Mihalache vis-a-vis de casinoul Merkur! Intri pe strada si pana in sectia de Politie pe partea dreapta e service-ul! Mergi acolo, intrebi de Sorin si ii spui ca ai citit pe forum :!:


All times are GMT +2. The time now is 07:55.

- Copyright 2026 4Tuning