Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/41287-noul-volkswagen-golf-variant-pareri-poze-discutii.html)

Korne 15-05-07 23:52

Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
3 Attachment(s)
Am facut acest thread fiindca am gasit intamplator ceva poze cu viitorul golf variant. Mi s-a parut o idee buna avand in vedere popu laritatea golfului, si mai ales variant la golf 4...spuneti-ne parerile voastre despre noul golf variant, postati poze, informatii, idei

feryboy 16-05-07 00:20

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
1 Attachment(s)
O poza si de la mine cu Golful Variant la Geneva Motorshow

AR33COP 17-05-07 08:41

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
nu stiu ce sa zic.cam aiurea.

Pro-Racer 17-05-07 14:17

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
Nu-mi plac break-urile in general...

Korne 17-05-07 16:18

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
nu stiu ce au patit cei de la VW...mie Passat Variant mi se pare o bijuterie...e foarte frumos...insa la golf am impresia ca au gresit cu ceva, judecand dupa spatele masinii...

br01tim 17-05-07 16:22

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
spatele e chiar oribil

DANger design 17-05-07 22:16

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
interiorul -dupa poza de mai sus arata f bine- designul exterior nu te surprinde cu nimic , ceva nou farurile spate care-s t integrate aiurea aducand un pic cu cele de la tuareg.
cu toate astea ...masina e chiar misto.

attila 17-05-07 22:33

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
stopurile sunt chiar penale...

Korne 17-05-07 22:34

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
Stopurile am impresia ca aduc mai mult a FOX...insa nu imi place deloc din spate masina...si forma hayonului parca imi aduce putin a Ford Focus

FIGHET 18-05-07 00:50

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
botul masini il stim foarte mult dar dupa parerea mea spatele este total gresit, conceput strimb
care nu da un ton masinu tocmai bun........etc

Ayanu 18-05-07 03:32

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
Tare as vrea sa stiu ce a tras inainte ala care a desenat masina asta,sincer va spun sunt fan inrait VW dar parca nimic din ce face VW nu mai imi place asa cum imi placeau modelele mai vechi.

Korne 18-05-07 18:37

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
Daca nu ar fi poza 2, masina ar fi super:lol: lasa...oricum vom vedea daca are succes la vanzari...

florentin84 18-05-07 18:56

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
A iesit o masina urata :x

Dripci 19-05-07 00:12

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
ooo, nuuu :(( ssangyong !!! :((

B-87-CTE 19-05-07 03:47

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
2ce spate infect arata ca o asiatica ieftina


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning