Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Huawei Vision touchscreen crapat (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/412235-vand-huawei-vision-touchscreen-crapat.html)

silvet 31-07-14 16:11

Vand Huawei Vision touchscreen crapat
 
Are touchscreen-ul crapat, dar functional. Am telefon neumblat in el, necodat si acumulator circa o zi la utilizare normala (vorbit si internet).
http://www.gsmarena.com/huawei_u8850_vision-4109.php
Pret - 70 lei.

Doar Bucuresti (Titn), fara schimburi.
0770396342

silvet 02-08-14 16:14

Re: Vand Huawei Vision touchscreen crapat
 
3 Attachment(s)
Sau pe componente:
- placa de baza - 40 lei
- display - 40 lei
- accumulator - 20 lei
- capac accumulator - 20 lei
- capac SIM si card - 15 lei
- carcasa interioara - 20 lei
- ...

silvet 06-08-14 07:57

Re: Vand Huawei Vision touchscreen crapat
 
Sau pe componente:
- placa de baza - 40 lei
- display - 40 lei
- accumulator - 20 lei
- capac accumulator - 20 lei
- capac SIM si card - 15 lei
- carcasa interioara - 20 lei
- ...

silvet 09-08-14 09:54

Re: Vand Huawei Vision touchscreen crapat
 
Sau pe componente:
- placa de baza - 40 lei
- display - 40 lei
- accumulator - 20 lei
- capac accumulator - 20 lei
- capac SIM si card - 15 lei
- carcasa interioara - 20 lei
- ...

silvet 13-08-14 10:17

Re: Vand Huawei Vision touchscreen crapat
 
Valabil.

silvet 20-08-14 09:13

Re: Vand Huawei Vision touchscreen crapat
 
Valabil.

silvet 20-08-14 16:56

Re: Vand Huawei Vision touchscreen crapat
 
Vandut.
Multumesc.
Se poate inchide.


All times are GMT +2. The time now is 04:50.

- Copyright 2026 4Tuning