Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   VAND NOKIA N70!!! cat mai repede... (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/41192-vand-nokia-n70-repede.html)

pheerya 14-05-07 21:30

VAND NOKIA N70!!! cat mai repede...
 
Am toate accesoriile la el(incarcator, handsfree, cablu de date, cd, manual, cutie si ce o mai fi), l am luat de nou. Inca are tzipla pe display, si ca aspect arata bine, doar cateva zgarieturi finutze. Il am din decembrie si merge perfect, nu are nici o problema de soft.
Pretul este: 650 ron usor discutabil sau schimb cu nokia 7373
Contact: 0741.783.615/0721.525.718


All times are GMT +2. The time now is 02:08.

- Copyright 2026 4Tuning