![]() |
Rateuri vitara
am urmatoarea problema cu o vitara 1.6
intre 2000-3000 rot/min da rateuri in draci. Odata ce trece de aceasta turatie nu face probleme. a fost schimbata pompa de benzina, bujii , fise etc. Sa nu uit ca relantiul sta mai jos decat ar trebui. masina porneste si fara cip desi n-ar trebui sa o faca. suspectez calculatorul insa ma gandeam ca daca s-a mai lovit cineva de problema asta poate scrie aici. becul check engine il resetez insa dupa ce turez masina si incepe sa dea rateuri se aprinde la loc. https://www.youtube.com/watch?v=gtI904DDnyI |
| All times are GMT +2. The time now is 19:23. |
- Copyright 2026 4Tuning