![]() |
Cumpar segmenti
cumpar set segmenti motor ford granada 2.7 V6 - diametrul pistonului 98 mm
|
Re: Cumpar segmenti
ce e cu poza aia ma.
ce faci tu cu segmenti? iti pui la dacie? |
cine esti tu nene?
ne cunoastem de undeva? ce te iei de poza mea? si ce treaba ai tu cu segmentii mei? :wink: |
Nu bah AGC! Ii pune la bicicleta Mountain-Bike sa aiba forta de tractiune pe muntii Carpati !
Daca omu a zis \"segmenti pt motor ford granada....\" de ce il intrebi dc ii pune pe dacie ?!?!? Esti cumva de la \"Banc prost show\" ???? |
mah nu mai sariti asa pe om ca daca nu e prost nativ poate se supara........ :lol: :lol: :lol:
|
da nene
sa dus faza cu motoru si tu ar trebui sa stii cel mai bine bah AGC ca de la tine vroiam sa iau motorul ala 8) |
| All times are GMT +2. The time now is 10:27. |
- Copyright 2026 4Tuning