Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte Anunturi Piese (https://forum.4tuning.ro/524-anunturi-piese.html)
-   -   Cumpar segmenti (https://forum.4tuning.ro/524-anunturi-piese/410-cumpar-segmenti.html)

Gabi_323i 31-01-04 08:04

Cumpar segmenti
 
cumpar set segmenti motor ford granada 2.7 V6 - diametrul pistonului 98 mm

B-96-AGC 29-02-04 11:14

Re: Cumpar segmenti
 
ce e cu poza aia ma.
ce faci tu cu segmenti?
iti pui la dacie?

Gabi_323i 29-02-04 22:26

cine esti tu nene?
ne cunoastem de undeva?
ce te iei de poza mea? si ce treaba ai tu cu segmentii mei? :wink:

B12ZMD 01-03-04 08:14

Nu bah AGC! Ii pune la bicicleta Mountain-Bike sa aiba forta de tractiune pe muntii Carpati !
Daca omu a zis \"segmenti pt motor ford granada....\" de ce il intrebi dc ii pune pe dacie ?!?!? Esti cumva de la \"Banc prost show\" ????

mpa 01-03-04 15:21

mah nu mai sariti asa pe om ca daca nu e prost nativ poate se supara........ :lol: :lol: :lol:

Gabi_323i 01-03-04 18:13

da nene
sa dus faza cu motoru
si tu ar trebui sa stii cel mai bine bah AGC ca de la tine vroiam sa iau motorul ala 8)


All times are GMT +2. The time now is 10:27.

- Copyright 2026 4Tuning