Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Botosani (https://forum.4tuning.ro/107-botosani.html)
-   -   Masini tunate de la noi din tara (https://forum.4tuning.ro/107-botosani/40990-masini-tunate-tara.html)

vLLLad 12-05-07 15:38

Masini tunate de la noi din tara
 
haideti sa punem niste masini adevarate de pe la noi, din tara :-P

vLLLad 12-05-07 15:41

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
5 Attachment(s)
o sa incep eo cu o masinutza "ADEVARATA" :shock:

vLLLad 12-05-07 15:48

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
5 Attachment(s)
inca una :shock:

vLLLad 12-05-07 15:57

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
10 Attachment(s)
cateva :-P

allyn 12-05-07 17:24

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
nice
mai multe nu ai
?

siminelsimi 12-05-07 17:25

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
ce tzava e cayennul :D am sa caut si eu ce am prin calc si pun aici

vLLLad 12-05-07 17:29

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
3 Attachment(s)
da , alin ia de aci :D

vLLLad 12-05-07 17:31

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
3 Attachment(s)
de Leon, ce ziceti?

vLLLad 12-05-07 17:33

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
4 Attachment(s)
altele :-P

ESPinoza 13-05-07 19:57

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
9 Attachment(s)
hai ca va pun si eu cate una :)

vLLLad 13-05-07 19:59

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by ESPinoza (Post 899182)
hai ca va pun si eu cate una :)

mda....fromoase :shock:

vLLLad 13-05-07 20:02

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
4 Attachment(s)
ce ziceti? de astea ? :-P

ESPinoza 13-05-07 20:08

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
10 Attachment(s)
imi spunetzi daca mai vretzi :)

keemo 13-05-07 20:12

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
4 Attachment(s)
avem si noi cateva masini tunate :D

ZBENG 13-05-07 20:44

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
10 Attachment(s)
Cateva poze , sunt unele masini care nu intra in categoria 'tunate' , dar is 'simpatice' :)


All times are GMT +2. The time now is 18:48.

- Copyright 2026 4Tuning