![]() |
Salut!
Salut! Are un prieten un subwoofer BLAUPUNKT GTb 1200 MkII si o statie Pyle PLM 401 600w si ar vrea sa stie cum trebuie legata statia doar pentru subwoofer
Ne poate ajuta cineva? |
Re: Salut!
Statia are 4 canale, sau in bridge 2. Poti sa legi statia doar la un canal in bridge.
https://www.google.ro/search?q=how+t...ub%3B589%3B401 In poza asta arata cum ar trebui legate 2 subwoofere dar cum voi aveti doar unu tragi un singur cablu de plus(in poza e cu rosu) si unu de minus(in poza cu negru). Nu conteaza care din ele. Daca statia are intrerupator de 4/3/2 chanells trecel pe 2. Daca nu intelegi posteaza replay |
Re: Salut!
Am inteles!!! Multumesc frumos!!
Se potriveste statia pentru subwoofer nu? |
Re: Salut!
E cam mica...ti-as fi recomandat un monobloc sau una cu 2 canale legate in punte cu o putere de cel putin 250w rms, cam atat poate difuzorul ala. Dar merge, de inceput.
|
Re: Salut!
Ok.Multumesc frumos!
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:52. |
- Copyright 2026 4Tuning