![]() |
Semnatura
Nu imi apare semnatura...de ce?
|
Re: Semnatura
Pai... eu vad ca iti apare semnatura... :roll:
|
Re: Semnatura
asta vad si eu ca iti apare vezi poate aveai bifata aia de jos sa nu iti fie aratata semnatura
|
Re: Semnatura
daca tot e threadu asta ,am si eu o intrebare : Cum pot sa pun 2 imagini la semantura ,am incercat si inca nu am reusit ,daca stie careva !!! cu respect
|
Re: Semnatura
Quote:
|
Re: Semnatura
pey se poate pune 2 ,intreb si eu ca fapt divers !!!
|
Re: Semnatura
iei shi tu una bucata program de editat imagini.... Paint, Gimp, Photopaint... ce vrei tu... shi le "lipeshti" una langa alta.... sau... faci un GIF cu ele... shi gata....
|
Re: Semnatura
Quote:
poti sa pui si 100 pana va observa un moderator .. sau un observator si ti-o va shterge ... sau iti va sterge o parte din ea |
Re: Semnatura
Am si eu o problema: Uploadez imaginea de la semnatura,o salvez...dar cand postez nu imi apare.M-am uitat si am bifat tot ce trebuia ca sa o pot face sa apara...Care este problema?
|
Re: Semnatura
am rezolvat-o!!!!
|
Re: Semnatura
vezi ca nu ti se misca
uploadeaza imagineaza pe site , sus ai HOST si copii link`ul akolo la semantura :) |
Re: Semnatura
Gata,Multumesc mult de tot si pentru semnatura si pentru sfaturi VaLeX !!!
|
Re: Semnatura
Quote:
|
Re: Semnatura
proba de microfon
|
Re: Semnatura
voi vedetzi fiatul lui vlad?
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:53. |
- Copyright 2026 4Tuning