Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul Incepatorului (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului.html)
-   -   Semnatura (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului/40989-semnatura.html)

santieco 12-05-07 14:17

Semnatura
 
Nu imi apare semnatura...de ce?

Gabi 13-05-07 00:23

Re: Semnatura
 
Pai... eu vad ca iti apare semnatura... :roll:

DaciaGID 13-05-07 20:51

Re: Semnatura
 
asta vad si eu ca iti apare vezi poate aveai bifata aia de jos sa nu iti fie aratata semnatura

DaViD TL 10-07-07 01:10

Re: Semnatura
 
daca tot e threadu asta ,am si eu o intrebare : Cum pot sa pun 2 imagini la semantura ,am incercat si inca nu am reusit ,daca stie careva !!! cu respect

Gabi 10-07-07 01:12

Re: Semnatura
 
Quote:

Originally Posted by b3stArt designe (Post 990273)
daca tot e threadu asta ,am si eu o intrebare : Cum pot sa pun 2 imagini la semantura ,am incercat si inca nu am reusit ,daca stie careva !!! cu respect

O singura imagine e de ajuns !

DaViD TL 10-07-07 01:13

Re: Semnatura
 
pey se poate pune 2 ,intreb si eu ca fapt divers !!!

Khalis 13-07-07 12:15

Re: Semnatura
 
iei shi tu una bucata program de editat imagini.... Paint, Gimp, Photopaint... ce vrei tu... shi le "lipeshti" una langa alta.... sau... faci un GIF cu ele... shi gata....

Psycho 14-07-07 23:28

Re: Semnatura
 
Quote:

Originally Posted by b3stArt designe (Post 990281)
pey se poate pune 2 ,intreb si eu ca fapt divers !!!


poti sa pui si 100 pana va observa un moderator .. sau un observator si ti-o va shterge ... sau iti va sterge o parte din ea

webcathos 13-09-07 17:52

Re: Semnatura
 
Am si eu o problema: Uploadez imaginea de la semnatura,o salvez...dar cand postez nu imi apare.M-am uitat si am bifat tot ce trebuia ca sa o pot face sa apara...Care este problema?

webcathos 13-09-07 18:04

Re: Semnatura
 
am rezolvat-o!!!!

VaLeX 13-09-07 18:39

Re: Semnatura
 
vezi ca nu ti se misca

uploadeaza imagineaza pe site , sus ai HOST si copii link`ul akolo la semantura :)

webcathos 15-09-07 11:26

Re: Semnatura
 
Gata,Multumesc mult de tot si pentru semnatura si pentru sfaturi VaLeX !!!

VaLeX 15-09-07 14:57

Re: Semnatura
 
Quote:

Originally Posted by webcathos (Post 1101601)
Gata,Multumesc mult de tot si pentru semnatura si pentru sfaturi VaLeX !!!

sa cresti mare :D

vlad_VSV 05-06-08 23:16

Re: Semnatura
 
proba de microfon

Jokerman170 05-06-08 23:21

Re: Semnatura
 
voi vedetzi fiatul lui vlad?


All times are GMT +2. The time now is 18:53.

- Copyright 2026 4Tuning