![]() |
problema e30
salut cand si cand,,mi se blocheaza geamurile ele fiind electrice,,,nu depistez problema odata mi-a ars siguranta,,,am schimbato iar cateodata geamurile nu merg cand apas butonul se aude un clantanit asa ca de releu,,,si nici aeroterma nu merge atunci cand geamurile nu merg,,,idei ceva careva?sa nu ma apuc de demontat aiurea multumesc
|
Re: problema e30
am gasit problema,,sub volan unde se intalnesc cele 2mufe mari albe,,firul care dadea plus cand facea contact cand nu,,,asta in caz de mai pateste careva,,multumesc
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:28. |
- Copyright 2026 4Tuning