Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   problema pioneer (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/40939-problema-pioneer.html)

ice_pascu 11-05-07 23:48

problema pioneer
 
1 Attachment(s)
sal, am un pioneer 3900mp caruia i-am luat o telecomanda pentru volan CD-SR100 problema este ca atunci cand pun telecomanda pe suportul ei de pe volan nu mai bate...si oricum pt a folosi telecomanda tr. sa fiu relativ aprope de cdplayer deci devine nefolositoare ce pot face...fac eu ceva gresit...mentionez ca am pus bateri noi


All times are GMT +2. The time now is 07:22.

- Copyright 2026 4Tuning