Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Anunturi Auto VW (https://forum.4tuning.ro/501-anunturi-auto-vw.html)
-   -   Elemente PASSAT STATE (U.S.A) (https://forum.4tuning.ro/501-anunturi-auto-vw/408872-elemente-passat-state.html)

unSTOPpable 23-05-14 22:50

Elemente PASSAT STATE (U.S.A)
 
Bara fata U.S.A - completa cu bandourile USA ( fara lampi) -120 EURO
Bara spate U.S.A - completa cu bandourile USA ( fara lampi) -350 RON
Bandourile sunt cele nichelate .
Portbagaj U.S.A - 100 euro
Bara fata Passat cu spalator far model Europa - completa ( grile , pompite spalator far, vas spalator far cu cele 2 pompe aferente, instalatie aferenta ) - tot ce va trebuie ca sa se faca un retrofit de la bara fara spalator far la cea cu spalator far. Codul de culoare LA7W ( argintiu ) . Vopsita in urma cu 2 luni. - 650 RON
Bara spate model Europa LA7W - 150
Portbaj model EUROPA - 200 RON

LUCI BV 89 WRC 23-05-14 23:09

Re: Elemente PASSAT STATE (U.S.A)
 
Quote:

Originally Posted by unSTOPpable (Post 5709107)
Bara fata U.S.A - completa cu bandourile USA ( fara lampi) -120 EURO
Bara spate U.S.A - completa cu bandourile USA ( fara lampi) -350 RON
Bandourile sunt cele nichelate .
Portbagaj U.S.A - 100 euro
Bara fata Passat cu spalator far model Europa - completa ( grile , pompite spalator far, vas spalator far cu cele 2 pompe aferente, instalatie aferenta ) - tot ce va trebuie ca sa se faca un retrofit de la bara fara spalator far la cea cu spalator far. Codul de culoare LA7W ( argintiu ) . Vopsita in urma cu 2 luni. - 650 RON
Bara spate model Europa LA7W - 150
Portbaj model EUROPA - 200 RON

pozeee?ce model de passat este?

unSTOPpable 23-05-14 23:23

Re: Elemente PASSAT STATE (U.S.A)
 
Passat ca al tau 3BG . Tie nu ti-o dau ca mi-ai furat suspensia reglabila de la Mihai . GLumesc ...sper ca ti-ai dat seama cine sunt ....

unSTOPpable 24-05-14 07:10

Re: Elemente PASSAT STATE (U.S.A)
 
Am omis urmatoarea treaba.... se dau la pretul respectiv dar vreau la schimb bandourile nichelate pt elementul cumparat...de exemplu cumperi bara fata cu bandourile de america , vreau bandoul cromat la el la schimb. Ideea e ca sa nu raman eu fara bandou pe masina. Altele nu mai am nu ma ocup cu dezmembrari , nu fac afaceri . Sunt doar pasionat pasionat de VAG.

LUCI BV 89 WRC 24-05-14 08:09

Re: Elemente PASSAT STATE (U.S.A)
 
Turcule esti ca "ciuma" :lol: nu mai scapa omul de tine !! ! ! ! !!!


POZEEEEE PUNE-MI PE MAIL TE ROG [email protected]

MULTUMESC TURCULE !!!!!!

geo_gee2005_xxx 24-05-14 21:13

Re: Elemente PASSAT STATE (U.S.A)
 
poze cu portbagajul si barile de america?

unSTOPpable 28-05-14 21:42

Re: Elemente PASSAT STATE (U.S.A)
 
Salutare . S-au dat imediat . Se poate inchide


All times are GMT +2. The time now is 19:24.

- Copyright 2026 4Tuning