![]() |
Elemente PASSAT STATE (U.S.A)
Bara fata U.S.A - completa cu bandourile USA ( fara lampi) -120 EURO
Bara spate U.S.A - completa cu bandourile USA ( fara lampi) -350 RON Bandourile sunt cele nichelate . Portbagaj U.S.A - 100 euro Bara fata Passat cu spalator far model Europa - completa ( grile , pompite spalator far, vas spalator far cu cele 2 pompe aferente, instalatie aferenta ) - tot ce va trebuie ca sa se faca un retrofit de la bara fara spalator far la cea cu spalator far. Codul de culoare LA7W ( argintiu ) . Vopsita in urma cu 2 luni. - 650 RON Bara spate model Europa LA7W - 150 Portbaj model EUROPA - 200 RON |
Re: Elemente PASSAT STATE (U.S.A)
Quote:
|
Re: Elemente PASSAT STATE (U.S.A)
Passat ca al tau 3BG . Tie nu ti-o dau ca mi-ai furat suspensia reglabila de la Mihai . GLumesc ...sper ca ti-ai dat seama cine sunt ....
|
Re: Elemente PASSAT STATE (U.S.A)
Am omis urmatoarea treaba.... se dau la pretul respectiv dar vreau la schimb bandourile nichelate pt elementul cumparat...de exemplu cumperi bara fata cu bandourile de america , vreau bandoul cromat la el la schimb. Ideea e ca sa nu raman eu fara bandou pe masina. Altele nu mai am nu ma ocup cu dezmembrari , nu fac afaceri . Sunt doar pasionat pasionat de VAG.
|
Re: Elemente PASSAT STATE (U.S.A)
Turcule esti ca "ciuma" :lol: nu mai scapa omul de tine !! ! ! ! !!!
POZEEEEE PUNE-MI PE MAIL TE ROG [email protected] MULTUMESC TURCULE !!!!!! |
Re: Elemente PASSAT STATE (U.S.A)
poze cu portbagajul si barile de america?
|
Re: Elemente PASSAT STATE (U.S.A)
Salutare . S-au dat imediat . Se poate inchide
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:24. |
- Copyright 2026 4Tuning