![]() |
Trecere de la GPL normal la GPL secvential
Salut . Nu de mult timp am luat un e34 525i cu motorul m20b25 cu instalatie GPL normala ( pe admisie) , sunt foarte multumit de raportul cost/consum/putere al GPL-ului . Cu toate astea sunt curios daca se poate si daca se merita sa trec la instalatie GPL secventiala . Daca da , cam cate piese trebuie sa schimb si sa adaug ? A mai facut cineva schimbarea asta ?
Astept raspunsuri serioase . Mersi ! |
Re: Trecere de la GPL normal la GPL secvential
de la instalatia veche nu poti folosi decat butelia,conductele si furtunurile de inclzire.in rest mai nimic
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:47. |
- Copyright 2026 4Tuning