Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Zona tehnica BMW (https://forum.4tuning.ro/290-zona-tehnica-bmw.html)
-   -   Trecere de la GPL normal la GPL secvential (https://forum.4tuning.ro/290-zona-tehnica-bmw/408794-trecere-gpl-normal-gpl-secvential.html)

rwdrulez 22-05-14 12:48

Trecere de la GPL normal la GPL secvential
 
Salut . Nu de mult timp am luat un e34 525i cu motorul m20b25 cu instalatie GPL normala ( pe admisie) , sunt foarte multumit de raportul cost/consum/putere al GPL-ului . Cu toate astea sunt curios daca se poate si daca se merita sa trec la instalatie GPL secventiala . Daca da , cam cate piese trebuie sa schimb si sa adaug ? A mai facut cineva schimbarea asta ?
Astept raspunsuri serioase . Mersi !

borki 17-06-14 21:30

Re: Trecere de la GPL normal la GPL secvential
 
de la instalatia veche nu poti folosi decat butelia,conductele si furtunurile de inclzire.in rest mai nimic


All times are GMT +2. The time now is 23:47.

- Copyright 2026 4Tuning