Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Tot ce tzine de Tuningshow 26-27 martie (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/4085-tzine-tuningshow-26-27-martie.html)

CT-03-ART 13-03-05 11:08

Tot ce tzine de Tuningshow 26-27 martie
 
Aici se va discuta despre plecarea la tuningshow shi tot ce ne leaga de tuningshow


Pt inceput sa posteze cei cu mashini care merg shi cate locuri mai au libere in mashina...va rugam nu postatzi pana nu scriu totzi ce locuri au ca sa ne putem repartiza...

Evo007 13-03-05 11:39

Da care mai aveti un loc si ptr mine ca nu am cu cine sa merg :(( :oops:

CT-87-ADY 13-03-05 16:06

Evo pai mergi frate cu Psyho k are el 2-3locuri in spate...

P.S: Cum am scris si in alt topic eu merg cu SLC`u sper sa nu se razgandeask ... :chainsaw:

Evo007 13-03-05 18:57

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Evo pai mergi frate cu Psyho k are el 2-3locuri in spate...

P.S: Cum am scris si in alt topic eu merg cu SLC`u sper sa nu se razgandeak k... :chainsaw:

Iam dar un pm astept raspuns

Psycho 13-03-05 21:04

eu am 2 locuri ... ocupate ... daca merem incet si nu ii datzi jar iau 3 inshi

Evo007 13-03-05 21:44

Parerea mea ca doi ar fi mai kalumea mai mult spatiu......
Dar oricum tu decizi
Si sa vedem care mai merge si care nu mai are loc

CT-03-ART 14-03-05 08:58

-la psycho inra evo shi mai ramane un loc liber
-ceres *
-x-ray *
-PFL *
-SLC *
-RAZ *
-





*-> nu se shtie cate locuri mai sunt in mashina...


lista ramane deschisa...

Psycho 14-03-05 10:34

pana acu ... sunt la mine in mashina 3 ... mai sunt 2 locuri .... o sa iau 5 .. k nu`i dau jar .. mi se pare k , cu mine v`a merge mike.omega si fratele sau ...

CeReS 14-03-05 11:59

eu si Andrei probabil vom pleca de vineri si nu cred ca vrea cineva sa vina cu noi si sa stea o zi in plus
daca e cineva care vrea, la mine in masina e loc

Evo007 14-03-05 13:39

A si am aflat ca stam -2-3- zile
Unde dormim ? In the car
.......

CT-87-ADY 14-03-05 13:50

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CeReS\"
eu si Andrei probabil vom pleca de vineri si nu cred ca vrea cineva sa vina cu noi si sa stea o zi in plus
daca e cineva care vrea, la mine in masina e loc

hmmm... si restu` lumii pleaca sambata!?
SHM`u...
SCF`u...
PFL`u...
AndreiDog...
SLC...
etc..

astia knd pleaca !? :?:

Psycho 14-03-05 14:41

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Quote:

Originally Posted by \"CeReS\"
eu si Andrei probabil vom pleca de vineri si nu cred ca vrea cineva sa vina cu noi si sa stea o zi in plus
daca e cineva care vrea, la mine in masina e loc

hmmm... si restu` lumii pleaca sambata!?
SHM`u...
SCF`u...
PFL`u...
AndreiDog...
SLC...
etc..

astia knd pleaca !? :?:

mah si eu ash putea pleca vineri .. gasesk eu p unde sa dorm k parcari sunt si gara d nord e mare :) .. heheheheh .... nush nush .. io unu plec sambata .. apropos .. care are un detector d radar sa`l ia cu el .. !! chiar 2 :)

CT-87-ADY 14-03-05 15:04

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
mah si eu ash putea pleca vineri .. gasesk eu p unde sa dorm k parcari sunt si gara d nord e mare :) .. heheheheh .... nush nush .. io unu plec sambata .. apropos .. care are un detector d radar sa`l ia cu el .. !! chiar 2 :)

:lol: pai la ce iti trebe ma? Nu ziceai k nu ii dai shpan!? :lol:

Psycho 14-03-05 15:55

da frate da sa nu mergem k pensiunarii prin ... satuletze pana la autostrada .. in pewla mea .. ce merg la innmormantare ..ce pewla mea ... sa merem 10 0 - 110 afara .. si 80 in localitate .. ce pelea mea :)

madfish 14-03-05 16:02

1.Plecarea: deci salonu` se deschide la 10-11 a.m. sambata, propun sa ne intalnim toti astia care merg (cu masini cu mic cu mare) la SS pe la 6 a.m. in ziua respectiva si de akolo plekam spre bukle. Clean & Clear !
2.Dormitu: presupun ca toti o sa ne intoarcem duminica deci o sa dormim o noapte acolo. Ar fii un loc ... e un club pe acolo (unde o ard astia de la MR) care la etaj are camere. Problema 50 % rezolvata !
3.Femeile (tre` sa fii nascut de cel putzin 3 ori) si copii sub 10 ani au transport gratuit.


All times are GMT +2. The time now is 04:54.

- Copyright 2026 4Tuning