Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   2 SCUTERE, de vanzare :) (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/40723-2-scutere-vanzare.html)

alexutzu 09-05-07 17:44

2 SCUTERE, de vanzare :)
 
12 Attachment(s)
2 scutere de vanzare :)
CEL ALBASTRU
ESTE INMATRICULAT
are XENON :) si Angel-Eyes
Albastru BMW (Estorill) + Galben (asa este trecut in talon)
pret: 1000e - usor discutabil
persoana de contact: STEFAN - 0727 708 104

CEL PORTOCALIU / ORANGE
vopseaua este de Lamborghini
se poate conduce fara carnet
pret: 15mil vechi / 1500 roni
persoana de contact: OCTAVIAN - 0722 319 249

alexutzu 11-05-07 15:52

Re: 2 SCUTERE, de vanzare :)
 
cel portocaliu s-a vandut

Master_Speed 10-11-07 11:27

Re: 2 SCUTERE, de vanzare :)
 
si asta albastru kt fuge ?? kti cm are... ? etc da nijte date

alexutzu 10-11-07 13:54

Re: 2 SCUTERE, de vanzare :)
 
s-au vandut demult amandoua

ps: astea nu fug, astea au roti, se deplaseaza


All times are GMT +2. The time now is 18:53.

- Copyright 2026 4Tuning