Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Saptamanale (https://forum.4tuning.ro/704-saptamanale.html)
-   -   BMW M5 E60 Touring (https://forum.4tuning.ro/704-saptamanale/405397-bmw-m5-e60-touring.html)

Reme 28-03-14 22:54

BMW M5 E60 Touring
 
1 Attachment(s)
Pentru aceasta etapa am selectat un model mai rar pe strazile din Romania. Este vorba de un BMW M5 E60 Touring. Spor la treaba! Alegeti voi deadline-ul...

cipskate69 04-04-14 22:14

Re: BMW M5 E60 Touring
 
nu chiar asa de rar intalnita...:-P .
Totusi !!
As vrea sa stiu daca se anunta careva ca o face .... sa nu lucram (care am vrea sa facem) degeaba..eu unu o fac,daca mai e si altcineva:rolleyes2

Skelter 04-04-14 22:40

Re: BMW M5 E60 Touring
 
Da.
Ma bag eu. :)

UndergroundDesigns 05-04-14 09:25

Re: BMW M5 E60 Touring
 
Ma bag si eu ;) . Succes baieti !

Skelter 05-04-14 13:14

Re: BMW M5 E60 Touring
 
Eu tocmai acum am observat.
Rezolutia e prea mica pentru a iesi o lucrare ca lumea.
Am incercat sa caut si nu am gasit o rezolutie mai mare.
Asa ca eu zic sa facem un E60 normal.
Ca se la el se gasesc rezolutii mari.

cipskate69 05-04-14 13:20

Re: BMW M5 E60 Touring
 
eu zic sa ramana asta..eu unu am inceput si am facut destul de mult. asta a postat.o castigatorul,asta ramane. as vrea sa se dea un deadline (Reme,te rog) ,care sa se respecte.fara prelungiri !!! care posteaza,intra in poll.

Skelter 05-04-14 13:25

Re: BMW M5 E60 Touring
 
1 Attachment(s)
Cu o imagine asa mica nu iese o lucrare de calitate.
Eu am gasit asta.
Nu e mare diferenta intre ele:
https://imgur.com/WBJtUcq

cipskate69 05-04-14 13:35

Re: BMW M5 E60 Touring
 
eu la imaginea pusa de reme am facut peste 60% spre final.deci...nush.oricum,deadline.ul trebuie sa fie deadline..

cubteen 06-04-14 16:52

Re: BMW M5 E60 Touring
 
1 Attachment(s)
Particip si eu cu asta facuta asa in 5h :D

Ca$$ 06-04-14 17:00

Re: BMW M5 E60 Touring
 
cubteen, tin sa te anunt ca masina ta nu va fi inclusa in poll, acesta fiind un concurs de VIRTUAL TUNING si nu unul de SKETCHES!!! transpune modificarile facute pe o masina reala si poti participa, dar cu masina in stagiul asta, nu, imi pare rau :rolleyes2

cipskate69 09-04-14 17:58

Re: BMW M5 E60 Touring
 
1 Attachment(s)
Eu am terminat-o. Vad ca lumea nu prea ia in serios cand vine vb de un Poll...poate exista un deadline si niste competitori pana la urma :rolleyes2

Skelter 09-04-14 19:57

Re: BMW M5 E60 Touring
 
Quote:

Originally Posted by cipskate69 (Post 5691461)
Eu am terminat-o. Vad ca lumea nu prea ia in serios cand vine vb de un Poll...poate exista un deadline si niste competitori pana la urma :rolleyes2

Nu e ca nu luam in serios.
Dar vrem sa lucram pe niste imagini de calitate.
Eu unul nu lucrez pe rezolutii de genul ala. Plus ca masina are si o claritate destul de scazuta.
Daca s-ar fi pus o imagine cum trebuie, eu o faceam. Nu am facut niciodata un E60 si chiar imi doream.

cipskate69 09-04-14 20:12

Re: BMW M5 E60 Touring
 
uite ca eu am putut sa fac pe "dimensiunea aia" . daca chiar vrei sa faci ceva de calitate si esti cunoscator si te bagi la brush/rebrush,poti redimensiona imaginea la cat vrei tu si faci brush/rebrush. treaba de care te plangi tu mie imi pare copilareasca si de incepator si nu stiu daca e cazul. daca tu nu o faci si nu "suporti" dimensiunea (imaginii),aia nu inseamna ca trebuie sa generalizezi si sa zici ca nimeni nu o va face,dovada,eu. fara suparare !( parca tot Cipri,nu? ) .Asteptam alti participanti !

Skelter 09-04-14 23:07

Re: BMW M5 E60 Touring
 
Quote:

Originally Posted by cipskate69 (Post 5691520)
uite ca eu am putut sa fac pe "dimensiunea aia" . daca chiar vrei sa faci ceva de calitate si esti cunoscator si te bagi la brush/rebrush,poti redimensiona imaginea la cat vrei tu si faci brush/rebrush. treaba de care te plangi tu mie imi pare copilareasca si de incepator si nu stiu daca e cazul. daca tu nu o faci si nu "suporti" dimensiunea (imaginii),aia nu inseamna ca trebuie sa generalizezi si sa zici ca nimeni nu o va face,dovada,eu. fara suparare !( parca tot Cipri,nu? ) .Asteptam alti participanti !

Nu cred ca sunt incepator dar in fine. Cine sunt eu sa vorbesc?

cipskate69 10-04-14 09:07

Re: BMW M5 E60 Touring
 
Quote:

treaba de care te plangi tu mie imi pare copilareasca si de incepator si nu stiu daca e cazul.
cred ca ne-am mai intalnit acum ceva ani pe alt forum si aveai numele shadow (parca ),ciprian,nu ? deci nu esti incepator. doar ziceam ca ai putea sa faci din imaginea asta ceva ,facand-o mare,luand liniile masinii si rebrush/brushuita iese ceva ;)


All times are GMT +2. The time now is 01:16.

- Copyright 2026 4Tuning