![]() |
sfat achizitie B8
salut..as intentiona sa imi schimb Passatul B6 de 1.9 tdi( cu cip tuning montat )din 2007 cu un audi a4 berlina din 2010 euro 5,143 cp...ce sfaturi imi dati,stiti dak sunt problematice aceste motoare?
accept orice fel de sfat!:!::!::!: |
| All times are GMT +2. The time now is 16:38. |
- Copyright 2026 4Tuning