Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Masini si discutii din Vatra Dornei (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/40407-masini-discutii-vatra-dornei.html)

Y O B 06-05-07 16:27

Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Aici suntem noi cei cativa din Vatra Dornei care suntem pasionati de masini si de tuning.

Y O B 06-05-07 16:32

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
2 Attachment(s)
Cateva masini din Vatra Dornei. Din umilul nostru oras.

07_XRL 06-05-07 16:36

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
2 Attachment(s)
Attachment 263986 Attachment 263987

Soferu' 06-05-07 16:37

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
5 Attachment(s)
Bai fratzilor ce tot va mutati de colo colo. Stati intr-un loc. Sa pun si aici pozele cu doua masinutze din Dorna dar care stau mai mult pe la Bucuresti, dar pana la urma sunt din dorna si ne mandrim cu ele.

07_XRL 06-05-07 16:37

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
super tari masinile, a trecut omu cu volvo zilele trecute pe langa si ia ridicat putzin turatiile , se auzea frumos tare blow off valve`ul si asta numai cu 200 si ceva de cai , dar cand va ajunge la 600 .....

Y O B 06-05-07 16:40

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Fratilor da ce rapizi mai sunteti. Il asteptam si pe bull sa ne arate muzica lui din Dacie.:peace: :peace: :peace:

maf 06-05-07 17:16

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
dc nu organizati anul urmator cu ocazia serbarilor zapezii acolo la voi, pe un lac inghetzat sau unde e alunecos dar destul spatiu, o cursa de manevrabilitate :) ? ...... masini vad ca aveti ;) .......

bull 06-05-07 17:25

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Nu e o ideea rea maf , vom tzine cont de propunere si vom incerca sa facem ceva , sunt destui impatimiti ai driftului si ar fi frumos sa vedem ce stiu pe gheata

Y O B 06-05-07 18:46

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
1 Attachment(s)
:peace: .......................................:peace:

Low_Ridah 07-05-07 00:23

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Frumoasa Cupra ...dar si Volvoul ...e destul d sarmant :)....imi pare bine k ati facut un topic aparte ...desi ...voi sunteti acolo o comunitate :) mica ...dar ...sunteti ..va urez bafta :D

Y O B 07-05-07 20:20

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by Low_Ridah (Post 888104)
Frumoasa Cupra ...dar si Volvoul ...e destul d sarmant :)....imi pare bine k ati facut un topic aparte ...desi ...voi sunteti acolo o comunitate :) mica ...dar ...sunteti ..va urez bafta :D

Multam frate. Ce sa facem si noi. Incetu cu incetu speram sa intram si noi in lumea tunerilor, mai ales ca intentionam sa org o cursa. Dar nu e nimic concret doar niste intentii.

Y O B 07-05-07 20:30

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
3 Attachment(s)
Sa mai bag ceva poze

Low_Ridah 07-05-07 21:06

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Clubul Crazy Drivers sprijina activitati de genu ...:)....sa ne auzim la start ...:) asa ar fi frumos ;)

CoCaine 08-05-07 00:40

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Eu sunt din Campulung,deci suntem "vecini" :-) Va urez multa bafta,sa ne "auzim" in numar cat mai mare :-P
Curse nu cred ca aveti voi unde sa organizati,cel putin la cat cuneosc eu Dorna..
Va salut!;)

maf 08-05-07 01:03

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
nu cont, sa fie o iarna geroasa sa inghetze iazu de la flt si vedem :)) 2 km lungime si vreo 200 si cv de metrii latime :D ....... sa tina gheatza :D

care e cea mai rapida masina din vatra ?


All times are GMT +2. The time now is 06:14.

- Copyright 2024 4Tuning