![]() |
Opel Kadett E GSi
7 Attachment(s)
Baza pentru acest saptamanal a fost:
http://thumbnails109.imagebam.com/31...3312961318.jpg Participanti: 1. 18BSV 2. Cipskate69 3. Cubteen 4. Dann ZYX 5. Dany2good4u 6. Lovenady 7. Reme |
Re: Opel Kadett E GSi
avand in vedere ca a fost o masina foarte grea, nu as putea spune ca imi place una in mod deosebit, insa votul meu se duce catre Cipskate pt complexitate!
|
Re: Opel Kadett E GSi
Vot Dany2good4U !
|
Re: Opel Kadett E GSi
vot cipskate pt complexitate si executie
|
Re: Opel Kadett E GSi
Vot Dany2good4U
|
Re: Opel Kadett E GSi
Se mai posteaza urmatoarea masina ?
|
Re: Opel Kadett E GSi
Quote:
|
Re: Opel Kadett E GSi
un respectabil loc 2 :D sunt mandru :))) felicitari cipskate
|
Re: Opel Kadett E GSi
Multam' ! Acum ..la urmatoarea https://forum.4tuning.ro/704-saptaman...ord-focus.html :-P
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:27. |
- Copyright 2026 4Tuning