![]() |
Dream Squad & SoundMasters
De azi, membrii Dream Squad vor beneficia de o atentia deosebita din partea celor de la SoundMasters (LuxAcustica). Ei se vor ocupa de ICE'ul (In Car Entertainment) membrilor care doresc, si speram ca pe viitor sa aibe placerea de a fi partenerii nostrii la diverse evenimente de profil. |
Re: Dream Squad & SoundMasters
Chiar doresc sa-mi fac o programare la ei sa imi faca o oferta ptr ce as vrea sa pun pe mashina!!
Cu cine pot sa iau legatura ptr asta!!!!!!!! |
Re: Dream Squad & SoundMasters
In principiu imi zici mie si oricand vrei putem merge la ei sa avem o discutie. Si Miker vrea sa mearga, si am putea corela "deplasarile". Tu ai putea luni!? Ei sunt pana la ora 16 acolo (de fapt 17, da' dak vrei sa gasim pe cineva pt discutii, nu trebuie sa mergem la sfarsitul programului).
Am uitat sa mentionez ca si eu am sistemul audio facut la ei (link\'ul sistemului meu), si la fel si Tom pe TypeR |
Re: Dream Squad & SoundMasters
Okay tati!!!
vb |
Re: Dream Squad & SoundMasters
O sa fie lume interesata de aceasta colaborare !
|
Re: Dream Squad & SoundMasters
daca nu ne sare "pambrizu" nu e problema :)
|
Re: Dream Squad & SoundMasters
Miercuri o sa fac o mica "excursie" pe la ei impreuna cu Miker... mai exista doritori?! In principiu undeva in jurul pranzului ...
|
Re: Dream Squad & SoundMasters
Dak e in jur de ora 16 da!!!Altfel nu prea am cum ca-s la munka!!
|
Re: Dream Squad & SoundMasters
Am scris mai sus ca dak mergem pe la 16, e cam tarziu pt ca ei inchid la 17... Oricum, am sa dau un telefon in prealabil si vad ce pot rezolva...
|
Re: Dream Squad & SoundMasters
Altfel nu prea am cum dekat Sambata!!
Ei pe und au sediul?? |
Re: Dream Squad & SoundMasters
Pe Calea Floreasca, langa Spring Time... oricum, a ramas ca mergem azi la ora 16 ;)
|
Re: Dream Squad & SoundMasters
Part II, pt cei interesati, maine in jurul orelor 11 a.m. in fata la Spring ;)
|
Re: Dream Squad & SoundMasters
:headfones 2 noi lucrari pt Dream Squad: :headfones Golf:Seat Leon Cupra & VW Golf GTi
Leon:
:arrow: auditie placuta ;) |
Re: Dream Squad & SoundMasters
multzumim :D
|
Re: Dream Squad & SoundMasters
daca mai ai pozele de la lucrarea ta... go ahead ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:38. |
- Copyright 2026 4Tuning