![]() |
navigatie skoda octavia rs
salutare.
am si eu o skoda octavia rs din 2007 tdi, si in ultimele zile m-a apucat o nebunie sa-mi pun o navigatie.am cautat ceva pe net dar sincer sa fiu nu prea stiu ce ar trebui sa aleg sau daca se merita, asa ca se pun urmatoarele intrebari: 1.se merita o navigatie pe modelul asta de masina??? 2.si ce navigatie ar trebui sa aleg(aici ma refer la ceva bun)??? ce marci sunt recomandate??? va multumesc |
Re: navigatie skoda octavia rs
Se merita, iti recomand una OEM, ca sa ai calitate maxima.
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:34. |
- Copyright 2026 4Tuning