![]() |
salon motorshow 27 martie
poate va organizati aici daca vreti sa veniti careva...
sa va asteptam undeva, sa va omenim, etc... ca poate si voi veti face la fel cand venim acolo... |
Care vine cu masina si care vrea sa vina fara si cotizeaza la gaz ... spuneti aici sa facem echipele :)
|
so cares, poate vin numa sa cada ziua vineri sambata sau duminik, si daca vin iau vaca mare
|
Ash merge....vreau...dar cine ma ia cu el cu masina??:(........
|
vreau si io :roll:
|
bre daca mergem cum facem? plekam sambata si venim luni?? sau dus intors in aceeasi zi??? adik duminik?
|
Re:
Quote:
Veniti cand vreti, plecati cand vreti. Puneti-va toti de acord pe o zi exacta, ca sa faceti o coloana (e mult mai frumos decat 2 masini azi, 1 maine, etc.). |
d`acord cu gabi....hai hotarati-va odata ca acusi e 27...care si cum merge pin` la urma ? :roll:
|
Bre.....yo crek ca.........
:arrow: Eu merg sa vizitez..... n`am ce expune....ca as expune... :arrow: Care merge din Iasi sa expuna...... defapt care din noi are masina de expus...in afara de catziva(Tiger-pasat tunat- fxxxr-calibra tunata- Johan-golf tunat-) mmmm...si c`am atat am acuma in cap......sa mai vedem pe parcurs....... Poate daca ma primesc la sectiunea machete! |
La intalnirea de sambata stabilim exact ce mashini merg, dar de expus nu o sa fie nici una findk cel mai probabil venim si plekam tot duminik.
|
eu unu n-am masina de expus si din pacate nici nu pot lua pe nimeni cu masina mea ... nu vreau sa am alte suflete pe constiinta . Si mai ales nu m-as incumeta sa iau minori cu mine si-n caz de ceva Doamne-Fereste ...
In loc sa ne intrebam care ne ia cu el cu masina mai bine ce masini au sa mearga ? Abia ne facem si noi cunoscuti cat si masinile . Cel putin asa vad eu chestia asta. Ar trebui sa mergem in coloana mai multe masini cu viteza legala .. etc .. sa fie si drumul frumos . Asa merg .. da sa merg numai eu cu masina si sa mai iau inca 5-6 in masina si sa gonesc cu 180 pana acolo nu . |
eu iau inca 3 oameni si nu merg cu 180 , ci cu 140-150
|
Cu Radutz nu mi`e frica...Is my favorite driver :peace: and Luv Ya Getzzzz sau Octavia :hug:
|
vreau si io cu radutzu :wink: :peace: :hug:
|
In portbagaj te`ash lua si eu ca esti mic mic...... :roll: just kiding...da te lasa ai tai? :roll: just kinding!
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:01. |
- Copyright 2026 4Tuning