![]() |
A6 Problema urgenta!!
stiu ca nu ii un loc bun de a posta dar am nevoie de aceasta informatie ca de aer deoarece maine vreau sa fac schimb cu un audi a6 quattro cu filtru particule specificatii......
motor 2698 co2 226 mg an 2006 luna 7 ce taxa am la el si vreau sa stiu daca dupa ce o platesc o pot recupera si daca da in ce conditii inca odata imi cer scuze. |
Re: A6 Problema urgenta!!
vezi ca este calculator pt taxa aici pe 4tuning daca nu il gasesti dai pe google "calculator taxa mediu" si intri pe cel dar de 4 tuning,primul parca e,bagi acolo capacitate cilindrica,vechime,co2-ul si euro si iti calculeaza taxa cat despre recuperarea taxei legislatia de acum NU ramburseaza taxa actuala,si eu sunt in aceeasi situatia,am dosarul facut la avocat in speranta ca poape poate peste cativa ani se va schimba legslatia actuala.Bafta.
|
Re: A6 Problema urgenta!!
exista vreo posibilitate sa schimb co2 daca merg la rar cu masina pentru ca sincer mi se pare foarte mult 226 g/km an 2006 luna 7 motor 2698cc3,plus filtru de particule.:cry:
|
Re: A6 Problema urgenta!!
ca sa iti dea co2-ul real mergi cu masina la rar,costa 50 de lei ii zici pt ce iti trebuie
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:30. |
- Copyright 2026 4Tuning