![]() |
Cumpar Bara fata Bmw e30
1 Attachment(s)
Cu ocazia zapezilor am spart prelungirea de la bara....
Caut o bara pentru E30 masina are anul de fabricatie 84' nu caut calitate...ma intereseaza sa fie intreaga,atasez o poza cu fosta bara |
Re: Cumpar Bara fata Bmw e30
nimeni???
|
Re: Cumpar Bara fata Bmw e30
reformulez.....imi trebuie ''Fusta'' aia sa rupt....bara nu are nici o problema
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:28. |
- Copyright 2026 4Tuning