Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Colt Legislativ (https://forum.4tuning.ro/221-colt-legislativ.html)
-   -   Procura sau nu ? (https://forum.4tuning.ro/221-colt-legislativ/401159-procura.html)

Alex4Fun90 03-02-14 14:42

Procura sau nu ?
 
Am inteles ca in statele UE nu ai nevoie de o procura daca conduci o masina care nu este pe numele tau . Avand bineinteles , talon , asigurare , etc .
Eu am plecat in august din Bucuresti cu masina in Londra , dar era si proprietarul in masina cu mine . Acum ma duc in Londra sa o aduc in tara , dar o sa merg singur , fara proprietar .

Intrebarea e daca am nevoie de o procura de la ea sau nu


Merci anticipat


All times are GMT +2. The time now is 04:49.

- Copyright 2026 4Tuning