![]() |
Procura sau nu ?
Am inteles ca in statele UE nu ai nevoie de o procura daca conduci o masina care nu este pe numele tau . Avand bineinteles , talon , asigurare , etc .
Eu am plecat in august din Bucuresti cu masina in Londra , dar era si proprietarul in masina cu mine . Acum ma duc in Londra sa o aduc in tara , dar o sa merg singur , fara proprietar . Intrebarea e daca am nevoie de o procura de la ea sau nu Merci anticipat |
| All times are GMT +2. The time now is 04:49. |
- Copyright 2026 4Tuning